Odzież turystyczna niezbędna na wędrówkę w góry czy pieszą wycieczkę. Sprawdź ofertę odzieży turystycznej INTERSPORT i wybierz odzież dla siebie!

Odzież turystyczna - funkcjonalność i najwyższy komfort!

Odzież turystyczna zapewnia najwyższy komfort nie tylko podczas wycieczek. Coraz więcej osób docenia jej funkcjonalność i zaczyna z niej korzystać na co dzień. Krój odzieży turystycznej pozwala na noszenie jej nawet do pracy. Dodatkowo jest bardzo wygodna, także będziecie się w niej dobrze czuć za każdym razem!

Odzież górska - nie wybieraj się w góry w casualowym stroju.

odzież turystyczna

Kiedy myślisz o wędrówkach górskich musicie myśleć - odzież górska! Oczywiście przy ładnej pogodzie i sprzyjających warunkach nawet zwykła odzież sprawi, że będziecie czuć się wygodnie. Jednak pogoda nigdy nie jest przewidywalna, więc zawsze lepiej się zabezpieczyć i odpowiednio ubrać. Odzież w góry musi być profesjonalnie dobrana. W przeciwnym razie będzie nam na pewno nie wygodnie. Ale co gorsza wypad w góry bez odpowiedniego ubioru może skończyć się przegrzaniem lub wyziębieniem organizmu. Odziez gorska pozwoli Wam uniknąć takich sytuacji, a co za tym idzie - nie będziecie chorzy. Pamiętajcie więc, by nie wybierać się w góry w japonkach i szortach.

Odzież outdoor zapewnia mikroklimat dla naszego organizmu!

Odzież outdoor za główne zadanie ma zapewniać naszemu organizmowi najlepszy mikroklimat, niezależny od warunków zewnętrznych oraz wysiłku fizycznego. Zapewnienie całkowicie idealnego mikroklimatu jest niemożliwe, ale dzięki swojej funkcjonalności odzież outdoorowa znacznie poprawia komfort wędrówek.

Odzież trekkingowa - trójwarstwowa koncepcja ubioru na wędrówki.

Odzież trekkingowa podzielona jest na trzy warstwy. Najbliżej ciała znajduje się bielizna termiczna, która powinna zakrywać jak najwięcej ciała. Oznacza to, że zaopatrzyć się musicie w kalesony oraz koszulki z długimi rękawami. Chyba, że jest lato i jest bardzo ciepło - wtedy wystarczy zwykła koszulka z krótkim rękawkiem. Ubrania trekkingowe - druga warstwa, czyli warstwa ocieplająca. Najczęściej jest to polar, ale może też być ciepła bluza. Ostatnia warstwa to jest warstwa przeciwdeszczowa i przeciwwiatrowa. Z reguły jest to kurtka typu hardshell.

Odzież trekkingowa damska, męska - funkcjonalność oraz dobry wygląd.

Odzież trekkingowa damska nie tylko idealnie chroni przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. W dodatku dobrze wygląda, także coraz częściej noszona jest jako ubiór na co dzień. Kurtki, bluzy czy zwykłe t-shirty są bardzo funkcjonalne, dzięki temu zapewniają maksymalny komfort nawet w zwykłych “miejskich” warunkach. Komfortowa odzież trekkingowa męska może być wykorzystywana również w pracy, która wymaga częstego wychodzenia z biura czy samochodu. Mogą więc z niej korzystać kurierzy czy magazynierzy, którzy często przechodzą z ciepłego pomieszczenia nawet na mróz.

Sklep z odzieżą górską INTERSPORT - szeroka oferta, duży wybór!

odzież w góry

Sklep z odzieżą górską INTERSPORT posiada szeroką ofertę asortymentu odzieży związanej z turystyką oraz outdoorem. Znaleźć możecie w naszej ofercie obuwie turystyczne, kurtki, bluzy, bieliznę termiczną oraz pozostałą odzież jak czapki, rękawiczki itp. Odzież trekkingowa outlet, wyprzedaż to dobry sposób, by kupić ubrania w niższych cenach. Częste przeceny ostatnich rozmiarów pozwalają na zaoszczędzenie pieniędzy i zakup ciuchów w dużej przecenie. Pozwoli Wam to zaoszczędzić i przeznaczyć te pieniądze na kolejne wycieczki!

Sklep z odzieżą turystyczną INTERSPORT znajdziecie w każdym większym mieście. Możecie też zapoznać się z naszą ofertą w sklepie internetowym. Pomyślcie co potrzebujecie, a na pewno znajdziecie to na naszej stronie internetowej!