• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Kurtki z membraną Męskie

Kurtki z membraną męskie to ważny element stroju trekkingowego. Ponadto są one bardzo uniwersalne, dlatego doskonale sprawdzają się również w mieście. Wyróżniającą je membranę tworzą pory na tyle małe, że nie przepuszczają wody, a zarazem wystarczająco duże, by przechodziła przez nie para wodna. Odzież tego typu zapewnia niezawodną ochronę przed deszczem oraz wiatrem niezależnie od pory roku. Dzieje się tak za sprawą wodoodpornej, szczelnej warstwy, która skutecznie odprowadza wilgoć, pozwalając skórze oddychać. W sklepie Intersport prezentujemy kurtki trekkingowe męskie McKinley, The North Face, Viking i 4F.


Kurtki trekkingowe męskie - typy membran

Każdy marka używa własnego typu membrany. Kurtki trekkingowe męskie od McKinley wyposażono w następujące rodzaje – Aquamax, Aquamax Pro, Eco Premium, a także Aquabase Elite. Firma North Face stosuje system DryVent, Futurelight lub GORE-TEX. Z kolei w kurtkach z membraną męskich 4F umieszczono warstwę o nazwie NeoDry.


Kurtki z membraną męskie z różnymi układami warstw

W naszej ofercie znajdziesz kurtki z membraną męskie w dwóch wariantach układu warstw. Możesz wybrać kurtki trekkingowe męskie dwuwarstwowe, czyli z membraną pod tkaniną zewnętrzną, chronioną przez podszewkę, tak jak w modelach Extent She czy Mountain Light marki The North Face. W kurtkach z membraną dwu- i półwarstwową połączono ją z zewnętrznym materiałem – takie rozwiązanie zastosowano w propozycji Werenda od McKinley. To czyni odzież bardzo lekką, a po złożeniu kurtka zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu świetnie sprawdza się w podróży.


Kurtki zimowe męskie norweskie

W asortymencie Intersport dostępne są też kurtki zimowe męskie norweskie The North Face z linii Steep Series. Stworzono je specjalnie dla narciarzy oraz snowboardzistów pokonujących strome zjazdy. Za oddychalność oraz wodoodporność kurtki odpowiada wcześniej wspomniana warstwa Futurelight, umożliwiająca pełną swobodę ruchów. To propozycja miękka i wyjątkowo elastyczna, a przy tym gwarantuje właściwą ochronę termiczną.