• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Polary Męskie

Polary męskie — niezawodna część garderoby.

Polary męskie sprawdzą się idealnie podczas ekstremalnych wypadów outdoorowych. Bluzy polarowe męskie sprzedawane w Intersport, często są dodatkowo wzmocnione w miejscach narażonych na przetarcie lub rozdarcie. Polar męski z pewnością spełni swoją funkcję i ogrzeje ciało, nawet wysoko w górach lub podczas długich wędrówek. Obecnie największą popularnością cieszy się polar 4f, the north face, Mckinley, ale na rynku jest wiele różnych marek, oferujących polary wysokiej jakości.

Dla Panów, którzy wykonują pracę i przebywają przez wiele godzin w terenie, rekomendujemy zwłaszcza polary męskie robocze . W tak trudnych warunkach sprawdzi się przede wszystkim polar wojskowy, myśliwski, roboczy . Osoby pracujące na terenach górskich lub leśnych bardzo często sięgają po polar męski alpinus, jednakże patrząc na ilość zamówień, króluje 4f polar oraz polar McKinley . Polary męskie 4f cenione są przede wszystkim za trwałość i funkcjonalność.

Bluzy polarowe męskie f, damskie f najczęściej są wybierane w wariancie z kapturem i zapięciem na zamek błyskawiczny. Często Panowie sięgają również po polar męski adidas, nike, north face i mckinley.

  • 1
  • 2