Materace turystyczne Outwell

 
Materac dmuchany 2-osobowy Outwell Classic Double 290490
185x130x20
 
Materac dmuchany Outwell Classic Single 185x70x20cm 290489
185x70x20
 
100 % off
129,99 od 0,00
Od 129,99
 
100 % off
89,99 od 0,00
Od 89,99
 
100 % off
79,99 od 0,00
Od 79,99

Materac dmuchany czy samopompujący? Jednoosobowy czy wieloosobowy? Sprawdź ofertę materacy INTERSPORT i wybierz materac dla siebie!

Czy materac dmuchany sprawdzi się na biwaku?

Bardzo estetyczny materac dmuchany, wykonany z wytrzymałego i mocnego winylu. Przydatny na samochodowe wyjazdy wakacyjne. Po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca w bagażniku. Po rozbiciu namiotu dmuchany materac jest rzeczą niezbędną, aby zaznać spokojny sen czy odprężenie. INTERSPORT proponuje nowoczesne modele materaców.

Jakie materace dmuchane będa najwygodniejsze?

Materace dmuchane możemy również wykorzystać na przenocowanie gości, ale głównie przyda się w czasie wyprawy pod namiot. Dobrze dobrany model zapewni komfortowy wypoczynek.

Materac nadmuchiwany jest bardziej komfortowy do spania od karimaty czy maty. Nadmuchiwany materac świetnie nadaje się do zabaw na wodzie. Dzieci i dorośli to uwielbiają. Oczywiście takie zabawy muszą odbywać się jedynie w miejscach bezpiecznych i strzeżonych.

Czy materac samopompujący to dobre rozwiązanie?

materac dmuchany turystyczny

Materac samopompujący to ciekawy wynalazek, który usprawnia turystyczną przygodę. Taki wynalazek zasysa powietrze i sam się nim wypełnia. Dzieje się to za sprawą specjalnego zaworu. Samopompujący materac zaoszczędzi Twój czas i wysiłek związany z nadmuchiwaniem do niego powietrza.

W INTERSPORCIE również otrzymasz samopompujący się materac w różnych kolorach i po naprawdę atrakcyjnej cenie.Także dla naszych klientów na najbliższy sezon proponujemy materace 2 osobowe czy materac podwójny dmuchany. Gwarantujemy niezawodny sprzęt, markowych producentów oraz krótkie terminy realizacji zamówionego asortymentu.

Wygodny materac dmuchany dwuosobowy, jednoosobowy.

Materac dmuchany dwuosobowy będzie przydatny, kiedy odwiedzi nas większa ilość znajomych osób albo kiedy potrzebujesz więcej wygody. Musisz sam podjąć decyzję czy bardziej będzie przydatny materac 2 osobowy czy materac dmuchany jednoosobowy. Ważnym czynnikiem jest również rozmiar interesującego nas sprzętu. Zwróćmy szczególną uwagę na wysokość materaca. Oferowane do sprzedaży w INTERSPORCIE materace dmuchane 2 osobowe, 1 osobowe gwarantują komfortowy wypoczynek.

Materac dwuosobowy dmuchany o różnej wielkości.

W ostatnich sezonach coraz większą popularnością cieszy się materac dwuosobowy dmuchany marki Coleman Comfort, wyposażony w zawory z systemem airtight, co zapewnia bardzo dobrą szczelność. Materac dmuchany 2 osobowy dostaniesz nie tylko w dobrej cenie, ale również możesz liczyć na wyprzedaże czy przeceny. Zapraszamy do cyklicznego odwiedzania naszej internetowej strony.Materac turystyczny składany czy dmuchany?

materac dwuosobowy dmuchany turystyczny

Niektóre osoby zastanawiają się czym charakteryzuje się się materac turystyczny składany. Mianowicie nie jest on nadmuchiwany, a wypełniony dość miękkim - równo rozkładającym się pod ciężarem materiałem. Mimo wszystko jest twardszy niż materace turystyczne dmuchane. Aby materac dmuchany podwójny dobrze spełniał nasze oczekiwania należy napompować go maksymalnie na 80 do 90%. Dokładnie zapoznaj się z jego instrukcją obsługi.

Pamiętaj, że materac 2 osobowy dmuchany czy materac 1 osobowy odpowiednio przechowywany przedłuża jego żywotność. Także kiedy jest źle przechowywany z pewnością długo nam nie posłuży. Materace dmuchane jednoosobowe oraz materace dmuchane dwuosobowe charakteryzują się niewielkimi rozmiarami po spakowaniu. Są również stosunkowo lekkie i gwarantują bardzo dobrą izolację cieplną.

Jaki wybrać materac do namiotu, a jaki do domu?

Stare jak świat porzekadło mówi, że jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Kieruj się tym przysłowiem wybierając, w naszym sklepie np. materac do namiotu, cienki materac turystyczny, materac dmuchany turystyczny czy dmuchany materac dwuosobowy do domu - unikniesz dolegliwości związanych z nieodpowiednim doborem sprzętu. Nie trać czasu na długie poszukiwania, w INTERSPORCIE znajdziesz odpowiedni dla Ciebie materac.