• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Plecaki turystyczne Deuter

Plecak turystyczny Deuter na każdą wyprawę

Marka Deuter powstała pod koniec XIX wieku w Niemczech. Jej założycielem był Hans Deuter – miłośnik wypraw turystycznych i wspinaczkowych. Produkowane przez firmę plecaki, ale też m.in. namioty i torby, stanowiły wyposażenie szeregu ekspedycji, także tych w najbardziej ekstremalnych warunkach. Plecaki Deuter szybko zyskały dużą popularność, ciesząc się niezawodnością i zaufaniem tysięcy klientów na całym świecie.


Deuter słynie z wprowadzania nowatorskich rozwiązań – to pierwszy producent na rynku, który użył nylonu do zaprojektowania plecaka turystycznego. Firma zapoczątkowała prawdziwą rewolucję, gdy w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia zastosowała w artykułach innowacyjny system nośny Aircomfort. Marka – też jako pierwsza na świecie – stworzyła zaprojektowany specjalnie na potrzeby kolarstwa górskiego plecak rowerowy. Deuter to obecnie jeden z liderów wśród producentów plecaków dedykowanych różnym rodzajom aktywności terenowej.

Plecaki Deuter od Intersport

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz bogaty wybór plecaków marki Deuter, o zróżnicowanej pojemności i formie. Mniejszy plecak Deuter, np. z linii Futura, doskonale sprawdzi się na jedno- lub dwudniowe wyprawy. Na dłuższe eskapady, także te w trudniejszych warunkach, polecamy plecaki Deuter Aircontact. Dzięki specjalnemu kominowi można zwiększyć ich pojemność nawet o 15 l, co jest nieocenionym atutem podczas podróży, gdy trzeba zabrać dodatkowy ekwipunek. Każdy plecak turystyczny Deuter wyróżnia się dopracowanymi systemami nośnymi, dzięki którym znacznie zwiększa się komfort i efektywność noszenia ładunku. Odpowiednio zaprojektowane pasy biodrowe pozwalają zasadniczy ciężar z pleców i ramion przenieść na biodra, co zmniejsza uczucie zmęczenia użytkownika. Co więcej, każdy plecak niemieckiego producenta zapewnia dobrą wentylację pleców podczas pieszych wycieczek, jak również współgra z ułożeniem ciała, charakterystycznym dla jazdy na rowerze.

Jeśli szukasz niezawodnego plecaka, w Intersport mamy dla Ciebie wiele propozycji. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem.