Pętle do wspinaczki to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego miłośnika tego ekscytującego sportu. Solidne i niezawodne pętle pozwalają na bezpieczne i komfortowe wspinanie na ściance, skałach czy w górach. Akcesoria te służą do autoasekuracji podczas wspinaczki, budowania stanowisk i przedłużania punktów asekuracyjnych.


Pętle wspinaczkowe w góry, na skały i ścianki

W sklepie Intersport znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych pętli do wspinaczki o różnej długości, co znacząco ułatwia wykonywanie różnych czynności na ściance. Proponujemy elastyczne pętle wspinaczkowe Black Diamond oraz innych sprawdzonych, godnych zaufania producentów. Oferujemy pętle wykonane z solidnych materiałów, takich jak poliamid lub dyneema (polietylen o wysokiej masie cząsteczkowej). Pierwsze tworzywo wyróżnia się znakomitą wytrzymałością, drugie natomiast cechuje się solidnością, niską wagą oraz małą nasiąkliwością. Nasz asortyment obejmuje różne rodzaje pętli, np. charakterystyczne modele typu daisy chain, które pozwalają na łatwą zmianę długości pętli oraz szybkie przepięcie karabinka.

Dostępne pętle do wspinaczki Black Diamond charakteryzują się odpornością na ścieranie, przecięcia, rozdarcia oraz wchłanianie wody, co sprawia, że sprawdzają się doskonale w czasie jesiennych bądź zimowych aktywności. Oferowane artykuły stanowią niezbędne wyposażenie każdego wspinacza, ale również grotołaza, pracownika wysokościowego oraz innego specjalisty zajmującego się wspinaniem bądź pracą na wysokości.