• Darmowa przesyłka od 100 zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Maski narciarskie

Maska narciarska lub maska snowboardowa przyda się podczas zimowy aktywności. Sprawdź jakie maski narciarskie posiada w swojej ofercie INTERSPORT i wybierz odpowiednią dla siebie!
Maska narciarska - odpowiednia do długich godzin na stoku

maska narciarska

Maska narciarska to dobry dodatek do całego stroju narciarza lub snowboardzisty. Głównie dlatego, że osłania bardzo wrażliwe elementy jak nos, policzki i usta. Nikt nie chce mieć opszczypanej, lodowatej twarzy. Maska na twarz snowboard przyda się też narciarzom. Jest to ten sam typ maski, który za główne zadanie ma chronić twarz przed chłodem i wiatrem.

Maska na narty - nie jedź bez niej w góry

Maska na narty jest niezbędna kiedy planujesz urlop w górach. Nie możesz bez niej planować długich godzin spędzonych na stoku podczas zimowego urlopu. Kiedy myślicie ferie - myślcie maska narty. Nie jest ważna tylko pod względem zdrowotnym, ale też pod względem wyglądu. Możecie wybrać sobie odpowiedni model, ale przede wszystkim odpowiedni kolor, który dobrać możecie pod swoje narty lub swój snowboard.

Maska snowboardowa - taka jak na narty

Maska snowboardowa wyglądem i przeznaczeniem nie różni się od tej na narty. Spełnia takie same założenia. Ważna jest ochrona twarzy przed chłodem i wiatrem. Snowboard maska może też dobrze wyglądać. Niektóre modele stworzone są z nowoczesnymi nadrukami, dzięki czemu wyglądają świetnie. Będziecie się czuć komfortowo i bardzo szykownie.

Maska narciarska na twarz - dobrze ją zawsze mieć

Maska narciarska na twarz to element stroju, który zawsze powinien się znaleźć w Waszej walizce kiedy wybieracie się na stok. Nie możecie jej zapomnieć kiedy się pakujecie na zimowe wakacje. Szaleństwo na stoku? Maska na twarz na narty musi jechać z wami! Nie przyda się tylko na stoku. Możecie ją założyć też na spacer podczas bardzo chłodnych, zimowych dni. Pozwoli Wam swobodnie oddychać, a przy tym ochroni Waszą twarz przed wyziębieniem. Koniec z czerwonymi policzkami!

Maska na snowboard - przyjemniejsze ewolucje

Maska na snowboard pozwoli cieszyć się Wam bardziej z wykonywanych ewolucji na stoku. Nie będziecie się już martwić zziębniętymi twarzami. Swoboda oddychania i zapewnienie ciepła w jednym materiale! Jeśli nie możecie znaleźć maski typowo na snowboard, maska na twarz narty sprawdzi się równie dobrze. Możecie więc szukać maski takiej lub takiej - ważne, by chroniła twarz. Jeśli szukacie podpowiedzi co do marki maski, spróbujcie wyszukać maska narciarska 4f - bardzo dobra sportowa marka, dostępna w praktycznie każdym sklepie. Również u nas mamy ich szeroką ofertę.