Pracuj z nami w INTERSPORT

W myśl hasła aktywizujemy ludzi do uprawiania sportu.

Dążymy do tego, aby nasi Klienci czerpali maksymalną satysfakcję z uprawiania sportu, dlatego staramy się zapewnić im pełną obsługę, czyli profesjonalne doradztwo w doborze odzieży i sprzętu oraz rzetelny serwis.

W pracy wykorzystujemy swoją pasję i zainteresowania. Poprzez kontakt z klientem, profesjonalne doradztwo i codzienne obcowanie ze sprzętem realizujemy swoją misję. Tworzymy zespół, który łączy jedno – pasja do sportu i chęć dzielenia się nią z naszymi klientami.

W INTERSPORT Polska SA pracują ludzie, którzy są z nami od początku istnienia firmy w Polsce. Ludzie, którzy swoim zaangażowaniem przyczynili się do jej budowy oraz rozwoju. Wiele karier rozwinęło się właśnie w strukturach INTERSPORT, część pracowników, którzy zaczynali jako pracownicy obsługi na sali sprzedaży piastują dziś stanowiska kierownicze, a nawet dyrektorskie. Obecnie zatrudniamy około 500 osób, z czego 20% ma staż powyżej 10 lat. Swój model biznesowy opieramy na wartościach, które wspomagają pomysły, działania i wszystkie inicjatywy wokół hasła przewodniego  Naszą Misją jest przybliżanie ludziom sportu, zapewniając naszym klientom odpowiedni produkt i profesjonalne doradztwo. W roku 2016 sieć INTERSPORT Polska otrzymała tytuł "Gwiazdy jakości Obsługi" oraz zdobyła I miejsce wśród sklepów sportowych w rankingu konsumenckim Daymarkerindex.


Jeśli nie boisz się pracy, a dzień bez sportu jest dla Ciebie dniem straconym – dołącz do nas koniecznie, czekamy na Ciebie w jednym z naszych salonów, albo już teraz złóż swoje CV on-line.

Sprawdź oferty pracy

Do naszego zespołu poszukujemy:

 • pracowników, którzy nie boją się pracy i nie boją się nowych wyzwań,
 • pracowników, którzy lubią kontakt z ludźmi,
 • pracowników, którzy kochają sport lub chcą go pokochać,
 • pracowników, którzy uważają, że dzień bez sportu jest dniem straconym,
 • pracowników, którzy mają doświadczenie i tych którzy chcą zdobyć doświadczenie lub nowe umiejętności,
 • pracowników, którzy szukają pracy stałej, lub chcą powiększyć swoje stypendium, lub domowy budżet,
 • pracowników, którzy są Polakami lub obcokrajowcami,
 • pracowników, którzy są pełnosprawni lub niepełnosprawni,
 • uczniów, którzy chcą razem z nami chcą uczyć się zawodu,

Naszym pracownikom oferujemy najnowsze technologie na wyciągnięcie ręki, kontakt z najlepszymi produktami w branży, elastyczny czas pracy, miłą atmosferę oraz Zespół dokładnie rozumiejący wzajemne zainteresowania. Nasi pracownicy:

 • zawsze mają pierwszeństwo przy awansach na wyższe stanowiska i równorzędne w innej lokalizacji,
 • uczestniczą w szkoleniach produktowych wraz z możliwością testowania wybranego asortymentu,
 • korzystają z prywatnej bezpłatnej opieki medycznej,
 • otrzymują zniżki na zakupy w naszych sklepach,
 • otrzymują ubezpieczenie NW,


Dodatkowo nasi pracownicy mogą:

 • otrzymać kartę Benefit umożliwiającą dostęp do siłowni, klubów fitness, basenów i wielu innych aktywności sportowych na terenie całej Polski,
 • dokupić pakiet medyczny dla swojej rodziny,
 • uczestniczyć w spotkaniach integracyjnych,


wave
 

Oferty pracy

Jesteśmy zgranym zespołem. Razem
tworzymy INTERSPORT. Dołącz do nas!

Dla studentów

Dajemy możlowość połączenia pracy
z nauką. Rozwijaj się z INTERSPORT!

​​​​​​​

Staże i praktyki

Jeżeli szukasz doświadczenia damy Ci tę możliwość. Zgłoś się do INTERSPORT!

wave
 

 

 

Dla studentów

Połącz z nami swoją pasję, naukę i pracę

Szukasz dodatkowej pracy, chcesz podwyższyć swoje kieszonkowe, dorobić do stypendium zdobyć doświadczenie? Zostań członkiem zespołu sprzedażowego w naszym salonie. W INTERSPORT to Ty decydujesz ile pracujesz i kiedy pracujesz. Naszym pracownikom dajemy możliwość połączenia pracy z nauką. To idealne miejsce i czas żeby się wzajemnie poznać. Sprawdź nasze oferty pracy i zacznij swój zawodowy start z INTERSPORT.

Staże i praktyki

Zdobądź z nami pierwsze doświadczenie

Jeśli szukasz stażu, planujesz naukę w szkole zawodowej, w klasie o profilu Sprzedawca lub w technikum handlowym koniecznie do nas dołącz.

W INTERSPORT zrealizujesz staż, swoją praktykę tygodniową lub miesięczną. Pomożemy zrealizować Ci również praktyczną naukę zawodu w ramach przygotowania zawodowego pracowników młodocianych.

Zgłoś się na praktykę lub staż

Maksymalny rozmiar załącznika: 5MB
Dozwolone typy dołączanego pliku: pdf, doc, docx, jpg, jpeg, tiff, png
 

Zdobądź z nami pierwsze doświadczenie

W INTERSPORT zrealizujesz swój staż, swoją praktykę tygodniową, miesięczną lub roczną. Pomożemy zrealizować Ci również praktyczną naukę zawodu w ramach przygotowania zawodowego pracowników młodocianych. Jeśli szukasz stażu, planujesz naukę w szkole zawodowej, w klasie o profilu Sprzedawca lub w Technikum Handlowym koniecznie wyślij do nas swoje zapytanie. Nasi specjaliści udzielą Ci niezbędnych informacji.