SERWIS SPORTOWY INTERSPORT

serwis narciarski


Sport to nasza pasja...


...dlatego w INTERSPORT dbamy o to, żeby Wasz sprzęt sportowy służył Wam jak najlepiej.
Ten kupiony w naszych salonach, jak i poza nimi.SERWIS NARCIARSKI I SNOWBOARDOWYSerwisy narciarskie

Nie ma złych nart, są tylko źle serwisowane (przygotowane) lub źle dobrane. Dlatego tylko profesjonalne serwisy zapewnią Ci pełne zadowolenie z Twojego sprzętu podczas jazdy.

Skorzystaj z usług ostrzenia krawędzi, regeneracji i smarowania ślizgów oraz uzupełnienia ich ubytków.

Serwisy snowboardowe

W naszych salonach serwisujemy również deski snowboardowe, które wymagają regeneracji. Przez dużą powierzchnie ślizgu są one szczególnie narażone na zarysowania i uszkodzenia.

Pamiętaj o regularnym ostrzeniu krawędzi i smarowaniu ślizgu.

Dostępny w wybranych sklepach


SERWIS ŁYŻEWPrzygotuj z nami swoje łyżwy na zimę


Wszystkie łyżwy ostrzymy na wysokiej klasy maszynach SSM. Każdorazowo jesteśmy w stanie dopasować głębokość wyżłobienia w płozie do indywidualnych potrzeb i rodzaju łyżew. Od głębokości szczeliny zależy nasza szybkość i trzymanie się łyżew na lodzie. Przy płaskiej płozie osiągamy większą prędkość, ale tracimy na przyczepności do podłoża. Im wyżłobienie będzie głębsze, tym lepsze trzymanie się łyżew lodu, ale mniejsza prędkość.

SERWIS ROWEROWYTwój idealny rower

Dobrze dobrany i zadbany rower to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu jazdy.

Nasze serwisy rowerowe profesjonalnie zadbają o bezpieczeństwo Twojej jazdy na rowerze, wykonując regularne przeglądy serwisowe.

Serwisy rowerowe

Wykonujemy dla Was

  • Przeglądy
  • Naprawy
  • Wymiana i montaż części
  • Ultradźwiękowe czyszczenie napędu

Dostępny w wybranych sklepach

SERWIS ROLEKPozwól nam zadbać o swoje rolki

Kółka i łożyska są najważniejszymi wymiennymi częściami łyżworolek. W celu przedłużenia żywotności łożysk należy dbać o to, aby nie były one narażone na wilgoć i brud. Należy pamiętać o ich regularnym czyszczeniu i smarowaniu. W naszych serwisach łożyska czyścimy myjką ultradźwiękową, gwarantującą usuniecie nawet najmniejszych zanieczyszczeń. Najbardziej narażonym na zużycie elementem łyżworolek są kółka, które najszybciej ulegają ścieraniu. Co jakiś czas warto zmieniać ich położenie (można przekładać pierwsze kółko z trzecim, drugie z czwartym) tak, aby wszystkie wycierały się w miarę równomiernie — to przedłuży im żywotność. Taką usługę zalecamy podczas każdorazowego czyszczenia łożysk. Kółka, łożyska i hamulec można wymienić w naszym serwisie.

SERWIS RAKIETOWYZadbaj o swoją rakietę


Rakiety naciągamy na maszynach BABOLAT i PROS-PRO, które zapewniają precyzyjne utrzymanie parametrów naciągania. W zależności od siły naciągnięcia naciągu możemy zmieniać charakterystykę rakiety. Mocniej ją naciągając, uzyskujemy większą precyzję kosztem prędkości piłki. Im mniejsze naciągnięcie rakiety, tym mniejsza kontrola nad piłką, jednak większa jej prędkość po uderzeniu.