INFO: Klauzula informacyjna

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERSPORT Polska S.A.  ("INTERSPORT") z siedzibą w Cholerzynie, Cholerzyn 382, 32-060 Liszki.
  2. W INTERSPORT powołany został Inspektor Ochrony Danych Osobowych, z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: iodo@intersport.pl
  3. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przekazywania przez INTERSPORT informacji handlowych lub marketingowych dotyczących oferowanych przez INTERSPORT produktów lub usług.
  4. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona zgoda, którą można w każdym czasie cofnąć, przy czym cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych.
  5. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia przez Państwa zgody.
  6. Odbiorcami przetwarzanych przez INTERSPORT danych osobowych będą jedynie podmioty zewnętrzne wspierające obsługę systemów teleinformatycznych i akcji marketingowych. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowych.
  7. W związku z przetwarzaniem przez INTERSPORT danych osobowych, przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym), prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Oświadczenia w zakresie realizacji ww. praw prosimy składać pod adres e-mail: iodo@intersport.pl
  8. Jeżeli uznają Państwo, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami obowiązującego prawa, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  9. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez INTERSPORT znajdą Państwo w Polityce Prywatności (link tutaj).

Udostępnij:

 Facebook

Komentarze

Dodaj komentarz

* wymagane pola