​​​​​​​WYGODNE I BEZPIECZNE ZAKUPY Z PayPo.

Kup teraz i zapłać za 30 dni bez żadnych dodatkowych kosztów!​​​​​​​

Atrakcyjna metoda płatności dostępna na www.intersport.pl dla produktów od 10 zł do 3000 zł umożliwia komfortowe zakupy online na Twoich własnych zasadach. Wypróbuj już dziś!

​​​​​​​

KORZYŚCI:

1. Możesz sprawdzić swoje zamówienie jeszcze przed zapłatą - jeśli okaże się, że chcesz je zwrócić, po prostu nie zapłacisz. Dzięki temu unikasz czekania na zwrot swoich pieniędzy.

2. Widząc świetną okazję, która kończy się niebawem, nie musisz od razu postanawiać, czy skorzystasz - płacąc z PayPo dajesz sobie 30 dni na podjęcie decyzji.

3. Nie tracisz wyjątkowych okazji - kupujesz, kiedy się najbardziej opłaca, a płacisz wygodnie później.

4. Nic Cię to nie kosztuje - przy spłacie w ciągu 30 dni nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

5. Sprawdzasz zakupy w domu, a na spłatę należności dla PayPo masz aż 30 dni. Pamiętaj, że płacisz tylko za te produkty, które zatrzymasz.


Usługa jest dostępna dla nowych klientów PayPo. Informacja nie stanowi oferty. Szczegóły w Regulaminie usługi “Zapłać za 30 dni” dostępnym na www.paypo.pl.
Klienci PayPo po spłaceniu jednej transakcji w całości, zaczynają korzystać z usług, które umożliwiają spłatę zamówienia w ciągu 30 dni lub w ratach. Sprawdź.

FAQ:

1. CZY MUSZĘ PODAĆ DANE SWOJEJ KARTY KREDYTOWEJ/DEBETOWEJ?

Nie, do skorzystania z płatności PayPo nie wymagamy podania danych karty kredytowej/debetowej.

2. W JAKI SPOSÓB PŁACĘ ZA ZAMÓWIENIE?

Możesz zapłacić przelewem, dokonać płatności kartą lub przekazem pocztowym - jak Ci wygodniej. Numer konta do wpłaty otrzymasz mailem wraz z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Dla Twojej wygody udostępniamy panel Klienta - nie masz obowiązku logować się do niego, ale możesz. Tam masz bieżący podgląd wszystkich ważnych informacji.

3. CZY TO JEST BEZPIECZNE?

Tak, wszystkie płatności są realizowane w ramach szyfrowanego połączenia, a Ty nie podajesz żadnych danych dostępowych do swojego konta.

4. CZY TO COŚ KOSZTUJE?

Nie. Korzystając z usługi “Zapłać za 30 dni”, w ciągu 30 dni spłacasz tylko tyle, ile wynosi wartość zamówienia - bez dodatkowych kosztów.

5. DO KIEDY MUSZĘ SPŁACIĆ TRANSAKCJĘ?

Masz aż 30 dni na spłatę swojego zamówienia. O zbliżającym się terminie spłaty PayPo przypomni Ci za pośrednictwem SMS i wiadomości e-mail.

6. CO SIĘ STANIE, JEŚLI ZWRÓCĘ ZAMÓWIENIE?

​​​​​​​Po prostu nie zapłacisz. Twoja transakcja zostanie anulowana w naszym systemie.

7. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW OFERTY

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, możesz sprawdzić szczegóły oferty klikając w ten link: https://paypo.pl/

ZAWSZE MOŻESZ UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI:

Dane kontaktowe PayPo znajdziesz w zakładce Kontakt.