• Darmowa przesyłka od 100 zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

INTERBLOG

Czym się interesujesz?

Czym się interesujesz?

Sortuj artykuły

News

Turystyka

Zanim wybierzesz się w góry

Ferie w pełni, w górach dużo świeżego śniegu. Piękna, bajkowa zima, kopny, biały puch pod nogami. Wymarzyliście sobie góry w zimowych warunkach? Dziś kilka praktycznych porad – co musisz wiedzieć, jeżeli chcesz wybrać się na wycieczkę zimą!
zobacz więcej

Narciarstwo

Bielizna termoaktywna - Twoje must have

Wybierasz się na narty? A może chcesz wejść zimą na Świnicę lub po prostu marzniesz podczas codziennych spacerów z psem i chcesz zapewnić sobie komfort termiczny? Bielizna termoaktywna to Twoje must have!
zobacz więcej

Ulubione stoki w Polsce i za granicą

Przed niemałym dylematem staje każdy, kto w tym sezonie chce się wybrać na narty do jednego z naszych krajowych ośrodków narciarskich. Zaczyna się regularne przeglądanie kamer i warunków na stokach. Na szczęście właściciele stacji narciarskich robią co mogą, by wykorzystać choć drobne przymrozki i przygotować trasy na przyjazd narciarzy. Poznaj nasze ulubione stoki!
zobacz więcej

Sprzęt narciarski dla kobiet

Producenci prześcigają się w wymyślaniu produktów, które zapewniają optymalny komfort każdemu użytkownikowi, niezależnie od umiejętności, stylu jazdy, kształtu ciała. Kolekcje są na tyle obszerne, że każdy miłośnik białego szaleństwa z powodzeniem znajdzie coś dla siebie. Twórcy sprzętu, w odpowiedzi na potrzeby kobiet, oferują specjalne linie produktów dedykowanych dla pań. Co je wyróżnia?
zobacz więcej