KARTA PODARUNKOWA INTERSPORT


 
 
 
 
 
 

 
 
 
 Gdy nie masz pomysłu na prezent, KARTA PODARUNKOWA INTERSPORT jest idealnym rozwiązaniem.

 • Oszczędzasz czas i trafisz w gust obdarowanej osoby!
 • Wyróżnisz się nowoczesną formą prezentu!


 • Karta podarunkowa strzałem w dziesiątkę!

  Karta podarunkowa zyskuje na popularności. Daje ona swobodę obdarowanej osobie wyboru idealnego dla siebie prezentu. Pomysł na prezent nie zawsze jest trafiony. Prezent dla chłopaka, dziewczyny nie jednej osobie przysporzył kłopotu. Wybierając karty podarunkowe na prezent, mamy pewność że to będzie przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Obdarowana osoba samodzielnie może wybrać spośród bogatego asortymentu idealną dla siebie rzecz.

  karta podarunkowa

  Karty upominkowe są bardzo praktyczne. Znając pasje i zainteresowania najbliższych, możemy wybrać odpowiedni sklep. Jeśli masz w rodzinie bądź wśród znajomych sportowca, karta prezentowa do Intersportu z pewnością będzie trafiona. Dzięki niej będzie on mógł samodzielnie wybrać model jaki zawsze pragnął zakupić. Taki rodzaj prezentu jest zwłaszcza popularny dla Panów pasjonujących i uprawiających sport. Kupując karty podarunkowe dla mężczyzn do realizacji w Intersport przyczynisz się do rozwijania ich sportowych pasji - a to jest najcenniejszy prezent.

  Karty prezentowe od Intersport sprawdzą się również na prezent dla rodziców. Zwłaszcza karta swiateczna będzie dobrym rozwiązaniem, gdyż rodzice będa mogli zakupić dla swoich pociech odzież bądź akcesoria wysokiej jakości. Skompletują sprzęt sportowy aby wspierać hobby swoich dzieci. To sprawi radość całej rodzinie.

  Jakie karty podarunkowe wybrać?

  Karty podarunkowe występują w wielu wariantach cenowych. To od ciebie zależy jej wartość. Zakup takiej karty jest bardzo prosty. Możesz zakupić odpowiednią kartę bezpośrednio w sklepie ale bardzo praktyczna jest również karta podarunkowa online. Zamówisz ją poprzez formularz na naszej stronie.  kart podarunkowe

  Karta upominkowa może być zrealizowana w sklepach stacjonarnych jak i w naszym sklepie internetowym. Dzięki niej obdarowana osoba, może w bardzo wygodny sposób dokonać zakupu. Nic dziwnego, że karta podarunkowa jako prezent zyskała uznanie i sprawdza się praktycznie przy każdej okazji.

  Jak wygląda Bon Podarunkowy?

  Bon podarunkowy może mieć formę karty ale i również elektronicznego bonu towarowego. Bony podarunkowe są wydawane na okaziciela co czyni je spersonalizowaną formą upominku. Każdy bon prezentowy upoważnia obdarowanego do dowolnej jego realizacji - w polskich sklepach stacjonarnych jak i w sklepie internetowym.

  bon podarunkowy

  W przypadku realizacji bonu w sklepach stacjonarnych różnice spowodowane zakupem przewyższającym wartość bonu, obdarowany może samodzielnie uregulować gotówką bądź kartą. Dzięki temu nie musi się ograniczać do wartości bonu. Możliwość dopłaty istnieje również podczas realizacji on-line poprzez elektroniczne metody płatności dostępne w naszym sklepie.

  Bon upominkowy bardziej satysfakcjonujący.

  Bon upominkowy z pewnością będzie doceniony przez niejedną osobę. Zwłaszcza, jeśli trafiają im się niepraktyczne i nietrafione prezenty. Bony na prezent są idealnym rozwiązaniem również dla osób, którym ciężko dogodzić upominkiem. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój prezent nie będzie oddany do sklepu przy najbliższej możliwej okazji, warto zastosować bony prezentowe. Są praktyczne i dają informację obdarowanej osobie, że zależy nam na jej radości z prezentu. Bony upominkowe zwłaszcza dużej wartości umożliwiają zakup kilku rzeczy, co jest ich dodatkowym atutem.

  Voucher na prezent sprawdzi się dla chłopaka i dziewczyny!

  bon upominkowy

  Voucher na prezent będzie doceniony zarówno przez mężczyzn jak i kobiety a także młodzież! Vouchery prezentowe są bardzo popularne jako podarunki z okazji imienin, urodzin, świąt. Bardzo często są również wykorzystywane przez rówieśników w wieku szkolnym. Są również popularną metodą gratyfikacji osiągnięć na imprezach sportowych. Warto zwrócić uwagę również na to, że voucher podarunkowy to dobry sposób na nagrodę za różnego rodzaju osiągnięcia - zwłaszcza sportowe!

  Vouchery na prezent są również wykorzystywane w wielu firmach jako benefity dla swoich pracowników. I tu rodzi się wiele pytań od pracodawców… Jak rozliczyć takie premie? Karta podarunkowa ma wartość brutto i jest uznawana jest za środek płatniczy. Oznacza to, że za ich zakup jest wystawiona nota księgowa. Więcej informacji związanych z rozliczaniem takich voucherów znajdziesz w sekcji najczęstszych pytań.
wave
 

Trzy nominały

Do wyboru: 50zł, 100 zł i 200 zł

Rok ważności

Ważna przez 1 rok od momentu aktywacji.

Łatwy zakup

Łatwy zakup we wszystkich sklepach lub on-line poprzez email.

Łatwe użycie

Honorowana w sklepach stacjonarnych i na www.intersport.pl przy zakupie dowolnego produktu.

wave
 
 


Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź najczęściej zadawane pytania.


 1. 1. Gdzie można kupić KARTĘ PODARUNKOWĄ INTERSPORT?

KARTĘ PODARUNKOWĄ INTERSPORT można kupić w każdym ze sklepów stacjonarnych w całej Polsce.


 1. 2. KARTA PODARUNKOWA INTERSPORT co to takiego?

KARTA PODARUNKOWA INTERSPORT stanowi elektroniczny odpowiednik bonu towarowego, wydana na okaziciela, uprawnia użytkownika do jej realizacji w salonie sprzedaży lub online na www.intersport.pl


 1. 3. Czy mogę zapłacić za jeden zakup kilkoma kartami?

Jak najbardziej, płacąc za swoje zakupy możesz wykorzystać dowolną ilość kart. Cena Towarów nabywanych przez Użytkownika w Salonach Sprzedaży z wykorzystaniem Karty Podarunkowej musi być wyższa niż nominalna wartość Karty Podarunkowej. W przypadku zakupów dokonywanych w Sklepie Internetowym cena Towarów nabywanych przez Użytkownika z wykorzystaniem Karty Podarunkowej nie musi być wyższa niż nominalna wartość Karty Podarunkowej. W takim wypadku różnica miedzy wartością nominalną karty a ceną towaru nie jest zwracana Użytkownikowi.


 1. 4. Czy muszę wykorzystać wszystkie środki na KARCIE PODARUNKOWEJ INTERSPORT podczas jednorazowych zakupów?

Drogi Kliencie pamiętaj, że cena Towarów nabywanych przez Użytkownika w Salonach Sprzedaży z wykorzystaniem KARTY PODARUNKOWEJ musi być wyższa niż nominalna wartość Karty Podarunkowej. W przypadku zakupów dokonywanych w Sklepie Internetowym cena Towarów nabywanych przez Użytkownika z wykorzystaniem KARTY PODARUNKOWEJ nie musi być wyższa niż nominalna wartość KARTY PODARUNKOWEJ. W takim wypadku różnica miedzy wartością nominalną karty a ceną towaru nie jest zwracana Użytkownikowi.


 1. 5. Jak długo ważna jest KARTA PODARUNKOWA INTERSPORT?

KARTA PODARUNKOWA INTERSPORT jest ważna przez rok od momentu jej aktywacji. 1. 6. Czy płacąc KARTĄ PODARUNKOWĄ INTERSPORT za zakupy o większej wartości niż nominał karty mogę dopłacić różnicę w inny sposób?

Tak, różnicę można dopłacić gotówką lub kartą płatniczą. W przypadku zakupów internetowych dopłata możliwa jest za pomocą przelewu bankowego, płatności elektronicznych, ratalnych lub kartą płatniczą przez Internet.


 1. 8. Czy kupując KARTĘ otrzymam Fakturę VAT?

Zakup KARTY PODARUNKOWEJ to zakup środka płatności dlatego podatek VAT nie jest naliczany, kwota zamówienia jest kwotą brutto a dokument jaki otrzymasz to nota księgowa.


wave
 

KARTA PODARUNKOWA INTERSPORT dla Biznesu


 • - Ilość i nominały kart do wyboru
 • - w formie elektronicznego kodu lub papierowej karty
 • - rabat uzależniony od wartości zamówienia
 • - możliwość realizacji karty we wszystkich sklepach stacjonarnych i na www.intersport.pl
 • - termin na realizację karty - 12 miesięcy
 • - szeroki asortyment produktów sportowych o wysokiej jakości
 • - fachowa obsługa sprzedawców i serwisantów

Wykorzystaj KARTĘ PODARUNKOWĄ INTERSPORT jako:

 • - motywator i nagrodę dla pracowników
 • - formę obdarowania swoich kontrahentów
 • - sposób na utrwalenie relacji z klientami
 • - środek przy realizacji promocji handlowych
 • - nagrodę z okazji eventów czy konkursów
wave
 
 

Skontaktuj się z nami* - pola wymagane