• Darmowa przesyłka od 100 zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

WIOSENNE TESTOWANIE
NARTY Z NAJNOWSZEJ KOLEKCJI 2019/2020
NOWOŚĆ!! Testowanie rowerów elektrycznych​​​​​​​
Testowanie topowych nart  największych producentów z najnowszej kolekcji 2019/2020

W  austriackim regionie Zell am See -Kaprun, na stokach lodowca Kitzsteinhorn słynącym z dużej różnorodności tras zjazdowych, zakończyliśmy   tegoroczny sezon narciarski .

Wiosenne testy narciarskie INTERSPORT oferowały  kolekcję  już na kolejny sezon 2019/2020.

Kitzsteinhorn - to lodowiec oferujący ogromną sportową różnorodność dla narciarzy . Cechuje się pięknymi szerokimi trasami z naturalnym śniegiem. Sezon narciarski w regionie Zell am See-Kaprun rozpoczyna się wczesną jesienią i trwa aż do pierwszych dni lata. Dzięki takim warunkom narciarze i snowboardziści mogą szaleć na trasach zaśnieżonego lodowca przez dziesięć miesięcy w roku. Ośrodek posiada 41 km tras zjazdowych.

Stacja na szczycie Kitzsteinhorn na wysokości 3029 metrów n.p.m., z platformą panoramiczną stanowi najwyższy punkt w regionie Salzburga. Rozciąga się z niej fantastyczny widok na szczyty Alp i dziewiczy świat gór parku narodowego - Hohe Tauern. Właśnie tu w 1965 roku został założony pierwszy lodowcowy ośrodek narciarski w Austrii z pierwszą kolejką kabinową.

 Tegoroczny sezon zaliczany jest do bardzo udanych, szczególnie w górach gdzie spadło dużo śniegu i warunki narciarskie w większości ośrodków były doskonałe.


Dla naszych klientów do testowania przygotowaliśmy ponad 170 modeli nart takich firm jak ATOMIC, HEAD, FISCHER, ROSSIGNOL, SALOMON, VOLKL i nowość : NORDICA , K2. Obok nart z grupy Race slalomowych i gigantowych, do dyspozycji klienci mieli narty z grup All Mountain i grupy Freeski oraz narty dla kobiet. Nowości w konstrukcji nart pojawiły się w modelach nart FISCHER, który zastąpił legendarną linie Progressor nowym konstrukcyjnie i bardzo dobry modelem RC ONE. Oczywiście nie zabrakło nowości w pozostałych firmach jak VOELK z nową grupą Deacon i ROSSIGNOL z nową konstrukcją w grupie nart Hero z modelem REACT.


Piękne słońce i bajkowe widoki towarzyszyły nam przez całe 4 dni. A doskonale przygotowane toki pozwalały na narciarskie szaleństwo.


Podobnie jak w poprzednim roku zorganizowaliśmy dla chętnych narciarzy -testy rowerów elektrycznych! ! Zainteresowanie było ogromne!

A  różnorodne trasy rowerowe pięknych okolicach Kap run i nad malowniczym jeziorem  w Zell am See zachęcały do popołudniowych wycieczek rowerowych.

Przygotowaliśmy rowery MTB oraz City firmy ECCO BIKE.


Jazda na rowerze elektrycznym to zupełnie inna jazda!!! Do czego po sezonie narciarskim zachęcamy.