• Darmowa przesyłka od 100 zł
  • Darmowy odbiór w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Relacje
ze Ski Testów

WIOSENNE TESTOWANIE
NARTY ​Z NAJNOWSZEJ KOLEKCJI 2018/2019 Zell am See-Kaprun

Malowniczy szczyt Schmittenhöhe, romantyczna promenada nad jeziorem w Zell i Kitzsteinhorn, jedyny taki lodowiec w okolicach Salzburga:
ta różnorodność przyrody w Zell am See-Kaprun tworzy idealne warunki na niezapomniany urlop.

Za oknem wiosna , a my wybraliśmy się na koniec sezonu do pięknego ośrodka narciarskiego  w Kaprun, by na stokach lodowca Kitzsteinhorn, przetestować narty i nowości narciarskie  jakie firmy  przygotowały na kolejny sezon 2018/2019.

Kitzsteinhorn - to lodowiec oferujący sportową różnorodność z  pięknymi szerokimi trasami z naturalnym śniegiem . Znajdują się tu trasy łagodne, ale również strome, wymagające o ostrym  nachyleniu. Na szczycie Kitzsteinhorns, na wysokości 3029 metrów n.p.m. znajduje się stacja z platformą panoramiczną stanowiącą najwyższy punkt w regionie Salzburga. Rozciąga się z niej fantastyczny widok na szczyty Alp i dziewiczy świat gór parku narodowego  - Hohe Tauern. To  pierwszy lodowcowy ośrodek narciarski w Austrii, który został założony w roku 1965, oferujący alpejskie przeżycia przez 365 dni w roku.

Ten sezon  narciarski  2017/2018  można zaliczyć do bardzo udanych, zarówno w Polsce jak i w Alpach spadło bardzo dużo śniegu, więc warunki narciarskie były doskonałe.

Przygotowaliśmy ponad 100 modeli nart do testowania takich firm jak ATOMIC, HEAD, FISCHER, ROSSIGNOL, SALOMON i VOLKL. Obok nart z grupy Race slalomowych i gigantowych, do dyspozycji klienci mieli narty z grup All Mountain i grupy Freeski oraz narty dla kobiet. Nowości w konstrukcji nart pojawiły się w modelach nart Head wraz z nowym modelem KORE, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Oczywiście nie zabrakło nowości w pozostałych firmach jak Fischer ze zmienioną konstrukcją słynnego Progressora F18 i F19, Volkl z nową grupą Deacon i Rossignol z nową konstrukcją w grupie nart Hero.

Fantastycznie przygotowane  trasy na lodowcu i do tego fantastyczna słoneczną pogoda !! Pierwszy dzień co prawda był  lekko mglisty i z lekkimi opadami śniegu, ale kolejne piękne słoneczne. Po prostu bajkowe narciarstwo.

Wiosenna ciepła pogoda zachęciła nas, aby dla naszych klientów przygotować niespodziankę …. testy rowerów elektrycznych ! Zainteresowanie było ogromne !

Klienci mieli możliwość jeżdżenia na  rowerach w pięknych okolicach Kaprun i nad malowniczym jeziorem  w Zell am See.

Do dyspozycji mieliśmy rowery MTB oraz City firmy ECCO BIKE.

Jazda na rowerze elektrycznym to zupełnie inna jazda !!! Do czego po sezonie narciarskim zachęcamy.- 4 dni intensywnej jazdy po rozległych trasach ośrodka  Zell am See-Kaprun

- Komfortowy odpoczynek w luksusowym hotelu :  Vötter’s Sportkristall****

- Testowanie topowych nart  największych producentów z najnowszej kolekcji 2018/2019

- Profesjonalne porady ekspertów
- Imprezy towarzyszące – prelekcje, konkursy, nagrody