Bądź jak drapieżnik

Zajmij miejsce na samym szczycie łańcucha pokarmowego i nie miej żadnej litości dla bramkarzy. Buty piłkarskie adidas Predator pozwalają mieć pełną kontrolę nad piłką niezależnie od warunków i poruszać się zgodnie z instynktem, by czyhając na odpowiedni moment przeprowadzić skuteczny atak i poprowadzić drużynę do zwycięstwa.

Buty piłkarskie adidas Predator

Ich premiera miała miejsce w latach 90 i już wtedy eksplodowała ich popularność. Dawały wtedy przewagę na boisku m.in. Beckham, Zidane, czy Del Piero. Ciągła ewolucja i doskonalenie sprawiają, że do dziś towarzyszą najlepszym na boiskach całego świata i w czołowych rozgrywkach ligowych. Predator to kultowa linia butów adidas przeznaczonych do gry dla każdego ambitnego miłośnika gry w piłkę nożną. Kolekcja ta obejmuje buty na różne nawierzchnie: korki, halówki i turfy.

Halówki adidas Predator

Buty halowe Predator dają przewagę podczas gry w futsal. Buty doskonale odnajdują się tam, gdzie liczy się technika i precyzja uderzeń. Krótki kontakt, kontrola nad piłką i szybkie tempo gry są dla nich naturalnymi warunkami do gry.

Predator adidas korki

Na nawierzchniach naturalnych, niezbędna jest przyczepność podczas dryblingu i sprintów skrzydłami lub przyspieszeń w środku pola. Korki adidas Predator na murawie boisk czują się jak ryba w wodzie i sprawiają, że przeciwnicy zostają daleko w tyle.

Turfy adidas Predator

Buty piłkarskie z małymi korkami to turfy znane też jako szutrówki. Kolekcja adidas Predator oferuje obuwie do amatorskiej, rekreacyjnej i profesjonalnej gry na sztucznej trawie.

Ergonomia i design

Buty mają ergonomiczną konstrukcję, która wygodnie ściśle otula stopę bez ograniczania zakresu jej ruchów. Na cholewce Predatorów znajdują się gumowe wstawki albo naniesione elementy 3D, które poprawiają kontakt z piłką, ułatwiają jej podkręcanie i zwiększają precyzję podań i bezpośrednich uderzeń. Modele do kostki są przeznaczone do zdecydowanej ofensywnej walki z rywalami, a buty o niskim profilu z bezszwowym językiem zapewniają perfekcyjne dopasowanie, swobodę i stabilność podczas gry z piłką i bez niej. Buty piłkarskie adidas Predator mają unikalny opływowy kształt i efektowny design z wyrazistymi żywymi kolorami i kontrastowymi wstawkami.