Kurtki 4F dla każdego

Oferta kurtek polskiego producenta 4F pozwala odkrywać całkiem nową jakość odzieży sportowej. Kurtki 4F to połączenie wyjątkowej jakości z komfortem użytkowania i nowoczesnym stylem. Każdy jej model charakteryzuje się precyzyjnym wykonaniem oraz wysokim poziomem wytrzymałości. Kolekcja obejmuje modele puchowe przeznaczone na warunki zimowe, do uprawiania narciarstwa, kurtki wiosenne i jesienne, kurtki trekkingowe, biegowe, rowerowe oraz kurtki na co dzień. Wyróżniają się różnorodnym zestawieniem kolorów, spośród których każdy może znaleźć coś dla siebie - od stonowanych i jednolitych uniwersalnych kolorów jak czarna kurtka 4F, czy granatowa albo szara po żywe i przykuwające wzrok wzory.

Kurtki narciarskie 4F, kurtki do biegania, kurtki trekkingowe i inne

Marka 4F wychodzi z propozycją dla wszystkich: dla pań, panów oraz dzieci. W zależności od przeznaczenia kurtki 4F skutecznie chronią przed zimnem i wiatrem oraz wilgocią i opadami. Rewelacyjnie sprawdzają się na co dzień, a także do uprawiania aktywności. Poszczególne modele bardzo dobrze sprawdzają się podczas biegania, jazdy na rowerze, czy spędzania całego dnia na stoku narciarskim lub po prostu na zewnątrz.

Wodoodporne kurtki 4F

4F wykorzystuje w części swoich kurtek wysokiej klasy membrany, które zapewniają im skuteczną ochronę przed przemakaniem i jednocześnie zdolność oddychania. Autorska membrana marki 4F - NeoDry występuje w kilku wariantach - od podstawowej 3 000 mm H2O do najbardziej zaawansowanej 20 000 mm H2O. 4F stosuje w wybranych kurtkach także membranę Dermizax japońskiej firmy Toray. To elastyczny laminat, który nadaje tkaninie lekkości i sprężystości zapewniając jednocześnie wysoki poziom oddychalności i ochrony przed wodą (20 000 mm h2O).

Kurtki damskie 4F

Kurtki 4F dla pań charakteryzują się wygodnymi krojami, które gwarantują wysoki poziom komfortu i nieograniczoną swobodę poruszania się w czasie uprawiania aktywności i na co dzień. Doskonale prezentują się w zestawieniach sportowych, miejskich i mieszanych.

Kurtki 4F zimowe i narciarskie

Kurtki 4F przeznaczone na niskie temperatury są znakomicie zabezpieczone przed opadami śniegu, deszczu oraz wilgocią i przed działaniem wiatru. Ocieplina Thinsulate, Primaloft, a także technologia Thermilite dbają o skuteczne zatrzymywanie ciepła i zapewniają termiczny komfort w czasie gdy jest zimno i bardzo zimno. Kurtki przeznaczone do sportów zimowych dzięki wywietrznikom umożliwiają regulowanie termiki pozbywanie się nadmiaru ciepła.

Praktyczne kieszenie pozwalają wygodnie i bezpiecznie nosić podręczne przedmioty. Umożliwiają też zagrzanie lub po prostu schowanie zmarzniętych dłoni. Regulacje mankietów, dolnych obwodów i kapturów ułatwiają dopasowanie, a staranne wykonanie i wykończenie sprawiają, że kurtki 4F charakteryzują się bardzo dobrą wytrzymałością i dłużą żywotnością.