Potrzebujesz stabilizator na kolano, kostkę czy nadgarstek? Sprawdź ofertę INTESPORT i wybierz stabilizator dopasowany do Twoich potrzeb!

Stabilizator na kolano - maksymalna wygoda dzięki samoregulacji.

Czasami w sporcie, jak również w codziennym życiu przydarzają się urazy i kontuzje. Te poważniejsze wymagają wizyty u specjalisty - lekarza. Natomiast mniejsze dolegliwości potrafimy sami wyleczyć. Kiedy dopadnie Was dyskomfort czy ból w okolicach kolana warto spróbować założyć stabilizator na kolano.

Do chwili wyleczenia kontuzji odradzamy większego wysiłku fizycznego. Stabilizator kolana skutecznie zabezpieczy je przed rozwinięciem się dolegliwości. Stabilizatory dostępne w INTERSPORT zabezpieczą nie tylko kolano ale również rzepkę.

Stabilizator na kolano

Stabilizator stawu kolanowego to nie wszystko, aby szybko i skutecznie zaleczyć kontuzję. zapewne niezbędne będą leki przeciwzapalne czy przeciwbólowe. Nie obejdzie się bez rehabilitacji, może basen czy lekka jazda na rowerze. Szczegóły doradzi lekarz ortopeda czy rehabilitant. Większość stabilizatorów posiada system pasków, w celu regulowania nacisku i uzyskania wygody w ich stosowaniu.

Stabilizator stawu skokowego - usztywnienie oraz wspomaganie stawu.

Są dyscypliny sportowe, których uprawianie naraża Was bardziej na odniesienie kontuzji czy dolegliwości w stawie skokowym. Dotyczy to przykładowo pasjonatów siatkówki, piłki ręcznej czy biegania przełajowego.

Pamiętaj o ile masz taką możliwość, w czasie kiedy dopadnie Cię uraz, musisz to miejsce obłożyć czymś mocno zimnym, najlepiej lodem. W dalszej kolejności zakładaj stabilizator stawu skokowego, aby nie pogorszyć doznanej kontuzji. Dużo osób, które doznały w swojej sportowej historii takich urazów prewencyjnie na czas treningu czy zawodów zakłada opaski - stabilizatory.

Stabilizator na kostkę - usztywnienie po skręceniu kostki.

Urazy w sporcie dopadają również amatorów. Dotyczy to także pasjonatów turystyki górskiej czy jaskiniowej. Kiedy już to się nam przydarzy, warto mieć przy sobie dobry stabilizator na kostkę. W górach o ile istnieje taka możliwość, opuchniętą nogę schłodź w strumieniu. Zimna woda przyniesie ulgę i zatrzyma rozwój kontuzji. Stabilizator, który założysz pozwoli doprowadzić Cię do przychodni lekarskiej czy do domu. Kiedy założysz prewencyjnie stabilizator kostki, wówczas psychicznie, znacznie lepiej poradzisz sobie z treningiem, czy turystyczną trasą.

Stabilizator na nadgarstek

Dla nadwyrężonego stawu stabilizator nadgarstka.

Nie trzeba uprawiać sportu czy turystyki aby doznać kontuzji czy urazu nadgarstka ręki. Może to się nam przydarzyć w codziennym życiu. Jednak pewne dyscypliny sportowe bardziej są kontuzjogenne. Bezpieczeństwo głównie zależy od nas samych. Staraj się nie przeceniać swoich sportowych możliwości, a wówczas żaden stabilizator, w tym stabilizator na nadgarstek czy kolano nie będzie przydatny. Stabilizator nadgarstka czasami zakładają siatkarze, piłkarze czy rowerzyści.

Opaski stabilizujace - wybierz taką, która będzie dla Ciebie najwygodniejsza.


Opaski stabilizujace, czy opaski rehabilitacyjne są łatwe do założenia, nawet kiedy odczuwasz silny ból w miejscu doznanego urazu. Sprawdzone opaski stabilizujące, na łokcie, nadgarstki czy kolana zakupisz w sieci INTERSPORT. Zapraszamy na nasze strony czy do stacjonarnych sklepów w większych miastach Polski.Opaski stabilizujace - wybierz taką, która będzie dla Ciebie najwygodniejsza.

Opaski stabilizujace, czy opaski rehabilitacyjne są łatwe do założenia, nawet kiedy odczuwasz silny ból w miejscu doznanego urazu. Sprawdzone opaski stabilizujące, na łokcie, nadgarstki czy kolana zakupisz w sieci INTERSPORT. Zapraszamy na nasze strony czy do stacjonarnych sklepów w większych miastach Polski.