• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Buty halowe Dziecięce

Buty na hale dla dzieci – jakie znaczenie ma podeszwa halówek?

Niezależnie od tego, czy dla naszego dziecka wybierzemy buty halowe nike mercurial, czy buty halowe nike czarne, musimy zwrócić uwagę na podeszwę obuwia. Dobrze dobrane buty halowe nike allegro pozwolą uchronić dziecko przed różnymi urazami stawów. Takie buty na hale dla dzieci zapewnią im doskonałą zwrotność i dynamikę, która w piłce nożnej jest bardzo istotna.

Wybierając buty na hale joma, warto sprawdzić, czy podeszwa jest odpowiednio wyprofilowana, a także, z jakiego materiału została wykonana. Najlepsze buty na hale olx mają płaską, gumową podeszwę, która ściera się znacznie wolniej. Dlatego buty na hale nike gwarantują długie godziny grania w piłkę.

 

Halówki dla dzieci - zwróć uwagę na dopasowanie buta

Halówki dla dzieci muszą być przede wszystkim bardzo dobrze dopasowane do stopy dziecka. Nie mogą być kupione za duże, co jest zawsze problemem przy szybko rosnących stopach dzieci. Halówki dziecięce muszą być kupione na styk. Muszą również zapewniać odpowiednią stabilizację kostki. Dodatkowe trzymanie stopy zapewnia wzmocnienie, które znajduje się w środku dziecięcych halówek. Podeszwa musi wykonana być z odpowiedniego materiału, który nie będzie brudził parkietu w szkole czy na treningach. Najlepiej, by był to kauczuk. Jeśli Wasze dziecko ma już większą stopę, wyszukajcie halówki męskie. Rozmiary męskich halówek zaczynają się już od 38, więc jeśli Wasze dziecko wyrosło z działu dziecięcego, zacznijcie szukać na męskim. Pamiętajcie jednak, by but był dodatkowo wzmocniony, by chronić stopę przed kontuzjami. W naszym sklepie znajdziecie halówki puma. Sprawdźcie jakie są ich wzory i rozmiary!

  • 1
  • 2