Piłka ręczna, graj w ręczną z intersportem

Piłka ręczna - gra dla wytrzymałych

Sukcesy polskich szczypiornistów na arenie międzynarodowej spowodowały, że w ostatnich latach wzrosło zainteresowanie piłką ręczną. Jest to dyscyplina, w której liczy się szybkość, spryt i zgranie zespołu. Bez właściwego sprzętu trudno sobie wyobrazić bezpieczne uprawianie tego sportu. Odpowiednie obuwie do piłki ręcznej to kluczowy element ekwipunku zawodnika. Męskie buty do piłki ręcznej firmy Adidas doskonale spisują się na powierzchniach stosowanych w halach sportowych. Wygodne buty oraz wysokiej jakości skarpety do piłki ręcznej gwarantują komfort dla stóp każdego zawodnika. W grze szybkość reakcji i podejmowanie decyzji idą w parze — sportowiec musi czuć swobodę i nie myśląc o ubiorze. Wysokiej klasy męskie oraz damskie buty do piłki ręcznej wspomagają ruchy stóp, umożliwiając dobre wyczucie podłoża.

Skuteczna ochrona — akcesoria do piłki ręcznej

Dynamiczna dyscyplina wymaga optymalnej ochrony stawów i mięśni. W naszej ofercie prezentujemy rękawy do piłki ręcznej, komfortowo dopasowane, zatrzymujące ciepło i stabilizujące pracę mięśni i stawów. Anatomicznie przylegający rękaw do piłki ręcznej wykonany jest z elastycznego materiału i posiada niewyczuwalne szwy, przez co nie podrażnia skóry. Dodatkową ochronę stanowią profesjonalne ochraniacze do piłki ręcznej, dzięki którym newralgiczne części ciała sportowca — kolana i łokcie — zostaną zabezpieczone w razie kontaktu z twardym podłożem. Idealnie dopasowany rękaw do piłki ręcznej nie zsuwa się nawet podczas intensywnego wysiłku.

 

Piłka do piłki ręcznej — pewny chwyt

Niezbędnym akcesorium podczas meczu jest piłka ręczna do gry. W naszym asortymencie znaleźć można wysokiej jakości piłki do piłki ręcznej renomowanej firmy Pro Touch, przeznaczone zarówno dla drużyn młodzieżowych, jak i reprezentacji kobiecych i męskich. Klasyczna konstrukcja gwarantuje stabilny lot, a specjalna chropowata powłoka ułatwia chwytanie i polepsza przyczepność. Prezentowane przez nas piłki ręczne dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach.