Internetowy sklep siatkarski oferuje sprzęt dla miłośników piłki siatkowej, począwszy od ochraniaczy, przez obuwie, a na piłkach kończąc. Dysponujemy produktami renomowanych marek takich jak ASICS, Pro Touch, Wilson czy Mikasa.

Sklepy siatkarskie szyte na miarę

Klienci, którzy odwiedzą nasze sklepy siatkarskie, przekonają się, jak duży jest w nich wybór produktów. Proponujemy modele, które można wykorzystywać w amatorskiej grze, na treningach oraz podczas oficjalnych rozgrywek w halach sportowych. Sklep siatkarski Intersport posiada w ofercie piłki do siatkówki plażowej od Pro Touch, wykonane z odpornego na działanie wody morskiej materiału, a także mini piłki Wilson ze skóry syntetycznej.

 

W asortymencie znajdują się męskie buty do siatkówki ASICS, obuwie z podeszwą środkową z pianki EVA, zapewniającą komfort użytkowania dzięki technologii GEL™. Sklepy siatkarskie zaopatrują zarówno zawodowych graczy, jak i amatorów. Sprzedajemy uniwersalne buty do siatkówki ASICS UPCOURT 3, odpowiednie do gry rekreacyjnej, jak również męskie obuwie do siatkówki ASICS GEL-TACTIC 2 - model idealny do turniejów na halowych boiskach.

 

Sklep siatkarski online – wszystko w zasięgu ręki

Zmagania w piłce siatkowej należą do dynamicznych, przez co uczestnicy bywają narażeni na urazy i stłuczenia. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, sklepy siatkarskie oferują nakolanniki, w tym ASICS GelKneePad. Żelowe wyścielenie gwarantuje graczom komfort podczas rozgrywek, podobnie jak mocowanie na opasce ściągającej oraz tkanina ułatwiająca dopasowanie do kształtu kolana.

 

Równie przydatne w intensywnej grze mogą okazać się proponowane przez nasz sklep siatkarski uniwersalne ochraniacze stawu kolanowego marki ProTouch. Proponujemy anatomicznie dopasowane modele o elastycznej konstrukcji rękawa. Wyposażone w miękką wyściółkę, zabezpieczają stawy przed zderzeniem z gruntem.

 

Ochraniacze, które sklepy siatkarskie mają w swoim asortymencie, sprawdzą się nie tylko na boisku do piłki siatkowej. Zdadzą egzamin również w trakcie meczu koszykówki, piłki ręcznej, a nawet rugby.