W naszej ofercie mamy kijki narciarskie Gabel, TECNOPro, Komperdel, Leki. Skompletuj sprzęt narciarski z INTERSPORT stawiając na asortyment i wielu producentów!

Kijki narciarskie - najlepsza podpora narciarza

Kijki narciarskie pozwalają narciarzowi zwiększyć swoją równowagę, ale i prędkość. Dzięki odpychaniu się nimi od śniegu możecie jeździć znacznie szybciej. Często kijki narciarskie używane są też do wytracenia prędkości lub zatrzymania się. Wszystkie dobre kijki posiadają tak zwany “koszyk”, który zapobiega zbytniemu zagłębieniu się kijka w śnieg. Oprócz tego, niezbędne w budowie kijków są paski, dołączone do rączki. Paskie te możecie zamocować na nadgarstku, dzięki czemu nie zgubicie kijków. Jeżeli jesteście entuzjastami jazdy poza trasą, wtedy zdecydowanie nie używajcie kijków. Mogą one zaczepić się o coś pod śniegiem i utknąć, co spowoduje nadwyrężenie i uraz nadgarstka.

Kijki narciarskie - jaka firma

kijki narciarskie

Na rynku kijków narciarskich zdecydowanie dominuje Austria i Francja. Mają największą liczbę znanych, w środowisku narciarskim marek, które zajmują się produkcją kijków. Najbardziej są znane austriackie kijki narciarskie atomic, head, fischer. Produkują oni wszystkie rodzaje kijków. Od najtańszych metalowych kijków do droższych z włókna węglowego oraz włókna szklanego. Obok austriackich kijków stoją francuskie kijki narciarskie rossignol, salomon. Również i oni tworzą kijki z przeróżnych materiałów. Na pewno możecie zdecydować się na kijki, którejś z wymienionych firm. Będą solidne i posłużą Wam długo.

Kijki narciarskie wyprzedaż - chwytajcie okazję

Kijki narciarskie wyprzedaż, czyli jak kupić, żeby nie przepłacić. Z reguły kijki narciarskie są jednym z najtańszych elementów wyposażenia narciarza. Oczywiście mogą być też bardzo drogie. To już od Was zależy jakie wybierzecie. Możecie poszukać kijki narciarskie allegro. Tam również posiadamy szeroką ofertę naszych produktów. Wysortujcie sobie kijki po cenie i znajdźcie takie, które Was najbardziej interesują.

Jeśli jesteście amatorami i nie zależy Wam na szpanie, możecie kupić tanie kijki narciarskie metalowe. Wystarczą Wam one do zwykłego użytkowania. Jeśli jesteście profesjonalistami lub po prostu chcecie lepsze kijki narciarskie, kupcie sobie te z włókna węglowego lub szklanego. Są one droższe od metalowych, ale są lżejsze i bardziej wytrzymałe.