W naszym sklepie można zamówić obuwie sportowe uznanych marek. Mamy buty narciarskie od sprawdzonych producentów takich jak m.in. Atomic czy Dalbello. Zapraszamy amatorów skitouringu do zakupów obuwia oraz pozostałego wyposażenia na szlaki.


Solidne buty do nart skiturowych

Oferta sklepu obejmuje damskie oraz męskie buty do narciarstwa skitourowego. Wielbiciele skialpinizmu będą zadowoleni z wyboru naszych propozycji. Polecamy wszechstronne buty skiturowe, z którymi można zdobyć każdą zimową trasę. Wszystkie dostępne w katalogu buty do nart skiturowych zapewniają sprawne przenoszenie mocy w trybie zjazdowym. Użytkownik będzie miał pełną swobodę ruchów oraz rewelacyjne wsparcie.

Nasze obuwie do narciarstwa wysokogórskiego ma świetne dopasowanie. Dysponujemy modelami z dwuczęściową konstrukcją skorupy oraz mankietu, dzięki której wspinaczka staje się mniej męcząca. Lekkie buty z dodatkowymi wzmocnieniami cieszą się rosnącym powodzeniem wśród klientów. Kupujący doceniają też zastosowane w butach do foczenia technologie typu gumowa podeszwa Skywalk czy system dopasowania termicznego Memory Fit.

Buty skiturowe dla kobiet i mężczyzn

Sukcesywnie poszerzamy asortyment o kolejne modele. Buty do nart skiturowych kupują u nas zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Obie grupy wyrażają się z dużym uznaniem o jakości oferowanego obuwia. Chwalą funkcjonalność zastosowanych rozwiązań, które ułatwiają użytkowanie na trasie. Między innymi podoba im się łatwość zmiany mechanizmu z jazdy na wędrówkę oraz odwrotnie.

Zachęcamy do przejrzenia pełnego katalogu.