Dobre przygotowanie się do skituringu odpowiada za bezpieczeństwo na trasie. W związku z tym warto wyposażyć się w kilka elementów, które zapewnią wystarczającą wygodę przemieszczania się na nartach oraz zminimalizują ryzyko wypadków. Znajdujące się w naszej ofercie akcesoria skiturowe spełnią wszelkie oczekiwania w tym zakresie. Powstały bowiem z myślą o zwiększeniu komfortu użytkowników.


Przydatne akcesoria skiturowe

Podczas turystyki zimowej na nartach, należy w sposób szczególny zadbać o ochronę głowy i karku. Wytrzymały kask skiturowy pozwoli poczuć się pewniej, a w razie upadku zabezpieczy newralgiczne punkty przed kontuzją. Proponujemy modele wyposażone m.in. w polikarbonową osłonę, system Recco, nowoczesną wentylację czy specjalną membranę w nausznikach, która pozwala słyszeć dźwięki w niezakłócony sposób. Tak rozbudowane kaski skiturowe cieszą się największą popularnością, ponieważ w żaden sposób nie ograniczają ruchów, a jednocześnie zapewniają wysoki stopień ochrony.

Kolejnym ważnym elementem wyprawy powinny być ogrzewacze. Odpowiadają one za komfort cieplny. Ogrzewacze do butów i dłoni zapobiegają odmrożeniom, a także dają po prostu przyjemne uczucie ciepła podczas długich wędrówek. Trudno więc dziwić się, że korzysta z nich coraz więcej osób.

Kaski skiturowe od profesjonalnych producentów

Wszystkie produkty w naszym asortymencie zostały wyprodukowane przez uznanych producentów. Kask na skitury czy ogrzewacz marki POC, Sidas, Therm-ic oraz Uvex to najlepsze dostępne wyposażenie na rynku. Do stworzenia akcesoriów wykorzystują oni nowoczesne technologie (np. DoubleInmould oraz FastAdaptic) i najlepszej jakości surowce. Własnie dlatego nie zawodzą nawet w najtrudniejszych warunkach. Kolejną zaletą jest możliwość dostosowania ich działania do indywidualnych preferencji oraz potrzeb wynikających z sytuacji na szlaku.

Ogrzewacze do butów i pozostałe akcesoria w rozsądnej cenie

Wbrew pozorom skituring nie jest drogim hobby. Najlepszym dowodem na to są proponowane przez nas ceny kasków skiturowych oraz ogrzewaczy. Trzeba bowiem pamiętać, że jednorazowa inwestycja posłuży przez wiele lat dzięki wysokogatunkowym materiałom odpornym na zniszczenia. Na dodatek organizujemy różnorodne promocje, które dodatkowo obniżają koszt zakupu. Warto więc zaglądać do nas w celu znalezienia atrakcyjnej zniżki na potrzebne akcesorium.

Więcej informacji na ten temat udzielamy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zachęcamy do zadawania nam pytań na temat kasków na skitury oraz innych elementów wyposażenia. Pomożemy też w wyborze najlepszego modelu.