Rękawice bramkarskie, wytrzymałe rękawice na bramkę

Nowości
Rękawice bramkarskie Reusch Attrakt Grip 5370815
M L L/XL M/L
Nowości
Rękawice bramkarskie adidas Predator PRO Gloves HN3345
7.5 8 8.5 9
Nowości
Rękawice bramkarskie adidas Predator Match Gloves HN3338
8.5
Nowości
Rękawice bramkarskie Reusch Pure Contact Gold 5370100
S/M
Rękawice bramkarskie Reusch Attrakt Infinity Finger Support 5370720
S/M M L L/XL XL 2XL M/L
Rękawice bramkarskie Reusch Attrakt Solid 5370515
S/M L/XL XL 2XL
Rękawice bramkarskie 4keepers Champ Training V RF
10.5 8 8.5 9 9.5 10 11
Rękawice bramkarskie 4keepers Equip Puesta NC
10.5 8 8.5 9 9.5 10 11
Rękawice bramkarskie 4keepers Equip Breeze NC
10.5 8 8.5 9 9.5 10 11
Rękawice bramkarskie Reusch Attrakt Grip Finger Support 5370010
S/M L/XL 10.5 8.5 9.5 M/L
Rękawice bramkarskie Reusch Attrakt Freegel Silver 5370035
S/M L/XL 10.5 8.5 9.5 11 M/L
Rękawice bramkarskie męskie Nike Grip3 CN5651
7 8 9 10 11
Rękawice bramkarskie Nike Goalkeeper Match CQ7799
9 10 11
Rękawice bramkarskie ProTouch Force 1000 PG 413190
4 5 6 7 8 9
Rękawice bramkarskie męskie Nike Grip3 CN5651
9 11
Rękawice bramkarskie Reusch Attrakt Gold X 5270945
10.5 10 11
Rękawice bramkarskie ProTouch Me Force 3000 FS 413208
7 8 9 10 11

Rękawice bramkarskie wykonane z najwyższej jakości materiałów. Sprawdź jakie rękawice bramkarskie ma w swojej ofercie INTERSPORT i wybierz rękawice dla siebie!

Rękawice bramkarskie stworzone, by łatwo i pewnie chwytać piłkę!

Rękawice bramkarskie nie tylko chronią dłonie przed uderzeniami piłki. Pozwalają również na pewny chwyt piłki, która nie wyślizgnie się z rąk dzięki specjalnym nakładkom antypoślizgowym. Rękawice piłkarskie chronią też (co chyba najważniejsze) palce bramkarzy. Usztywniają dłoń, co zapobiega wyginaniu palców, a co za tym idzie, palce nie zostaną wybite ze stawów. Dobre rękawice bramkarskie to podstawowe wyposażenie każdego bramkarza! W naszej ofercie znajdziecie na przykład rękawice bramkarskie puma. Sprawdźcie jakie jeszcze modele możecie znaleźć w naszym sklepie internetowym.

Rękawice bramkarskie adidas - pomogą zatrzymać każdy strzał!

Rękawice bramkarskie

Rękawice bramkarskie adidas, dzięki swojej konstrukcji, zapewniają maksymalną przyczepność piłki. Nawet gra w najgorszych warunkach pogodowych jak śnieg czy upał, nie będzie Wam straszna. Obronicie każdy strzał! Rękawiczki adidas posiadają krój, w którym szwy znajdują się na zewnątrz. Dzięki temu oferują największą możliwą powierzchnię kontaktu z piłką. Ważne jest również zapięcie rękawic. Rękawice adidas posiadają zapinany na rzep pasek, który znajduje się w górnej ich części. To zapięcie pozwala na wygodne dopasowanie rękawic i nie pozwala na ich przemieszczanie w trakcie gry.

Jedne z najbardziej wytrzymałych rękawic - rękawice bramkarskie adidas predator

Rękawice bramkarskie adidas predator posiadają dodatkowe usztywnienie wykonane w technologii Fingersave. Posiadają grzbiety, które usztywniają palce i wytrzymują nacisk podczas wybijania nawet najsilniejszych strzałów. Część chwytna wykonana jest w technologii Soft Grip Pro i zapewnia maksymalną chwytność oraz amortyzację w każdym warunkach pogodowych.

Rękawice bramkarskie nike - świetne rozwiązanie dla każdego bramkarza

Wygodne rękawice bramkarskie nike posiadają wewnątrz gładką i miękką piankę lateksową. Pianka ta zapewnia też dodatkowe wsparcie podczas wyłapywania strzałów. Rękawiczki nike amortyzują nawet najsilniejsze uderzenia. Wspomniana pianka zapewnia pewny chwyt nawet podczas najgorszej pogody. Rękawice nike dopasujecie idealnie do Waszych dłoni dzięki szerokiej taśmie z rzepem. Pozwala ona na precyzyjne i łatwe dopasowanie rękawic, dzięki czemu będzie Wam w nich wygodnie.

Rękawice reusch - marka, która tworzy swoje produkty specjalnie z myślą o bramkarzach

Rękawice bramkarskie adidas

Rękawice reusch są znane każdemu miłośnikowi piłki nożnej. Marka ta tworzy swoje rękawice wygodne, praktyczne, a przy tym designerskie, co sprawia, że są nie tylko funkcjonalne, ale również dobrze wyglądają. Reusch wprowadza bardzo dużo nowoczesnych technologii co zwiększa funkcjonalność oraz bezpieczeństwo produktów. Rękawice bramkarskie reusch posiadają takie technologie jak ortho tec czy catch control. Te technologie odpowiadają za zwiększenie pewności chwytu oraz wzmocnienie rękawic w tych miejscach, które chronią dłonie bramkarzy. Najważniejsze jest wzmocnienie okolic palców, by nie doszło do wybicia. Reusch rękawice są również specjalnie wzmocnione w miejscach, które są najbardziej narażone na wytarcie. Dzięki tym wszystkim zastosowaniom posłużą Wam podczas wielu meczy i treningów.

Rękawiczki treningowe - wybierajcie tylko te najlepsze

Rękawiczki treningowe nie mogą być lekceważone. Nie kupujcie tych najtańszych, ponieważ podczas treningów również zdarza się wiele urazów. Bramkarz musi być zawsze przygotowany. Rękawiczki sportowe muszą być zakładane nawet podczas rozgrzewki. Również wtedy bramkarz może doznać urazu, wystarczy tylko chwila nieuwagi. Rękawiczki bramkarskie pozwalają bramkarzom zapomnieć o zdrowiu a skupić się na grze. Skupiony bramkarz to gwarancja sukcesu i pustego konta. Zwłaszcza podczas meczu, ale i w trakcie treningu rękawiczki piłkarskie pełnią więc ważną rolę. Muszą być wykonane możliwie najlepiej.

Rękawice bramkarskie profesjonalne akcesoria piłkarskie

Rękawice bramkarskie profesjonalne używane są również przez amatorów. Zwłaszcza tych, którzy cenią sobie jakość materiału. Nigdy nie kupujcie podróbek czy tańszych rękawic, pamiętajcie, że rękawice chronią Was przed urazami. Nie warto skąpić, by później chodzić z wybitymi palcami. Rękawice bramkarskie z usztywniaczami zapewnią amortyzację dłoniom i zapobiegną wyłamaniu palców. Usztywnienie też pozwoli na mocne i pełne wybijanie piłki z dala od własnego pola karnego.

Rękawice bramkarskie dla dzieci - ważne jest dobranie odpowiedniego rozmiaru

Rękawice bramkarskie dla dzieci

Rękawice bramkarskie dla dzieci muszą być odpowiednio dobrane do dziecięcych dłoni. Nie mogą być zbyt duże, ponieważ nie ochronią odpowiednio dłoni. Muszą zapobiegać wyłamaniu palców oraz chronić dłonie nawet podczas najmocniejszych strzałów. Jeśli nie wiecie jakie wybrać rękawice piłkarskie dla dzieci, przyjdźcie do naszego sklepu stacjonarnego. Na miejscu nasz pracownik pomoże Wam dobrać odpowiednie rękawice dla dziecka, a przy okazji opowie jak powinno się je zakładać, by dziecko czuło się maksymalnie komfortowo. Rękawice bramkarskie junior muszą być kupione w odpowiednim rozmiarze, tak by nie spadały z dłoni. Tylko odpowiednio dobrane rękawice uchronią dziecko przed urazami.