Hamaki to akcesoria idealne dla każdego, kto ceni sobie wypoczynek, a nawet spanie na zewnątrz. Oferta hamaków jest bogata i różnorodna tak bardzo, że można by napisać na ten temat niemałą publikację. Nasza propozycja obejmuje modele idealnie dopasowane do różnych wymagań, dlatego zachęcamy do jej przejrzenia i wyboru tego najlepszego.


Hamak ogrodowy– nowoczesny element wystroju ogrodu lub tarasu

Hamak to nie tylko plecionka wykonana ze sznurka bądź prostokątna płachta, którą rozwieszamy w ogrodzie. Z pewnością hamaki ogrodowe z oferty INTERSPORT wciąż cieszą się największą popularnością w dużej mierze dzięki licznym wzorom i modelom. Do ich plusów niewątpliwie należy zaliczyć także umiarkowane ceny, które udźwignie dosłownie każda kieszeń.

Hamak ze stelażem, który postawisz niemal wszędzie

W naszej ofercie znajduje się także funkcjonalny hamak ze stelażem to opcja dla lubiących większą swobodę. W przeciwieństwie do swych klasycznych odpowiedników hamaki te nie wymagają rozwieszania pomiędzy dwoma drzewami, bądź innymi obiektami umożliwiającymi zawiązanie lin. Wszystko dzięki stabilnemu stelażowi, który rozstawimy wszędzie, gdzie tylko zechcemy. Ten rodzaj hamaka doskonale będzie pasował także na tarasie, a nawet w ciekawie zaaranżowanym pokoju.

Hamak ogrodowy ze stelażem– nie tylko do ogrodu

Jak już wspomnieliśmy, aby owocnie korzystać z hamaków ze stelażem (do których zalicza się także hamakogrodowy) nie potrzebujemy żadnych dodatkowych elementów służących do rozstawienia. Ich całkowitą samowystarczalność zawdzięczamy stelażowi, który może być wykonany z różnych materiałów. Zwykle jednak mamy do czynienia ze stelażem metalowym lub drewnianym. Pamiętajmy, że w przypadku wyboru drugiej opcji, nasz stojący na wolnym powietrzu stelaż będzie wymagał impregnacji. Przed zdecydowaniem się na zakup konkretnego egzemplarza zastanówmy się, kto będzie korzystał z hamaka. W sprzedaży dostępne są modele dwuosobowe – może warto zdecydować się na jeden z nich? Minusem hamaka ze stelażem może się niekiedy okazać jego rozmiar. W przypadku maleńkich ogródków sensowne rozstawienie może się okazać problematyczne.

Hamak z moskitierą

Moskitiera czyni hamak ogrodowy przede wszystkim bardziej komfortowym. Skutecznie chroni przed owadami, które letnią porą potrafią bardzo skutecznie uprzykrzyć czas relaksu. Moskitiera z naszej oferty, dzięki swemu zapięciu na zamek błyskawiczny, staje się osłoną szczelną i nie do pokonania przez wszędobylskie komary, meszki czy osy. Odpowiednio małe oczka nie przepuszczą choćby najmniejszego insekta.

Hamak na balkon– relaks na najwyższym poziomie

Dlaczego ktoś kto nie posiada ogródka ma się czuć poszkodowany? Hamak rozwieszony na balkonie zapewni niezastąpiony wypoczynek po dniu ciężkiej pracy, a w upalne letnie noce może pełnić funkcję łóżka. Balkon to domena miejskich bloków, a gdzie jak nie w mieście szczególnie potrzeba wytchnienia i odcięcia się od zgiełku? Montaż hamaka na balkonie będzie wiązał się z wieloma plusami. Po pierwsze, balkon niemal zawsze ma zadaszenie. Deszcz i spadające liście z pewnością naszemu hamakowi nie zaszkodzą. Po drugie, wiszące łóżko samo w sobie staje się uatrakcyjnieniem balkonu i elementem nietuzinkowej aranżacji. Zdecydowanie warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem.