Frisbee, pograj ze znajomymi w frisbee dzięki intersportowi

FILTRY

Płeć

Marka

Cena

Inne

W naszym sklepie internetowym można kupić przeróżne gadżety do gier na świeżym powietrzu. Mamy wszystko, co potrzebne do świetnej zabawy na dworze. Fani outdoorowych aktywności znajdą u nas m.in. akcesoria takie jak talerze do frisbee. Gorąco zachęcamy do przejrzenia katalogu oraz wybrania najlepszego talerza do gry Frisbee Ultimate. Mamy artykuły od renomowanych producentów, w tym Schildkrot czy Whamo.


Profesjonalne frisbee – oferta

Do katalogu sklepu wchodzą wysokiej klasy gadżety, starannie wykonane oraz bezpieczne w użytkowaniu. Mogą się nimi posługiwać nawet małe dzieci. Mamy liczne warianty frisbee, dzięki czemu zainteresowani mogą wytypować model, który spełni ich oczekiwania. Między innymi, dysponujemy talerzami w intensywnych, wysyconych kolorach. Mocna barwa umożliwia śledzenie toru lotu oraz wyszukanie przedmiotu, który upadł na trawę.

Klienci wyrażają się z dużym uznaniem na temat oferowanych przez nas frisbee Sport, w którym wykorzystuje się różnokolorowe talerze z tworzywa sztucznego, cieszy się niesłabnącym powodzeniem miłośników aktywności. Zapewnia świetną zabawę na terenie posesji, w ogrodzie, a także w parku czy na plaży. Można poświęcać się mu w większej grupie oraz np. na spacerze z psem. Mnóstwo czworonogów uwielbia chwytać w powietrzu zabawkę popularnie określaną jako frizbi, biegać za nim oraz przynosić je opiekunowi.

Frizbi gumowe – zabawa na świeżym powietrzu

Mamy solidnie wykonane produkty o niskiej wadze oraz aerodynamicznym kształcie. Sprzedajemy akcesoria ze zmiękczoną krawędzią oraz antypoślizgową powłoką, która ułatwia przyjemne trzymanie talerza w dłoni oraz pewny rzut. Konstrukcja przedmiotu pozwala na bezproblemowe utrzymywanie się na powierzchni wody. Oznacza to, że rzucanie frisbee może być znakomitą rozrywką nad morzem, jeziorem albo przy basenie.

Możemy zaproponować klientom modele, które nadają się do zabawy z kilkulatkami. Zdają egzamin w dzień oraz po zapadnięciu zmroku. Niektóre z dostępnych gadżetów można poddawać naświetlaniu, po którym są widoczne w ciemności nawet przez pół godziny.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.