Hulajnoga elektryczna to świetny sposób na wygodne przemieszczanie się do pracy lub szkoły. Jest lekka i nie zajmuje wiele miejsca, dlatego z łatwością wniesiesz ją po schodach, schowasz do bagażnika samochodu albo wejdziesz z nią do autobusu. W sklepie internetowym Intersport czekają na Ciebie nowoczesne hulajnogi elektryczne, dzięki którym szybko i komfortowo dotrzesz tam, gdzie chcesz.


Lekkie i funkcjonalne hulajnogi elektryczne

Oferujemy niezawodne i funkcjonalne hulajnogi elektryczne Frugal, Nils oraz innych polecanych producentów. Proponujemy modele o różnej mocy i wielkości, wśród których z łatwością wybierzesz sprzęt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. W sprzedaży mamy elektryczne hulajnogi RAZOR, Spokey i innych marek dedykowane dorosłym oraz dzieciom.

W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku ogromną popularnością cieszyły się klasyczne hulajnogi. Zdobywająca od kilku lat rzesze miłośników hulajnoga elektryczna terenowa to jej godna następczyni. W przeciwieństwie do pierwowzoru modele elektryczne są wyposażone w specjalne zasilanie z napędem. Dzięki temu nie trzeba odpychać się nogą od podłoża. Sprzęt porusza się samodzielnie, a jazda na nim nie wymaga żadnego wysiłku. Dostępne hulajnogi elektryczne osiągają względnie duże prędkości, porównywalne do tych występujących podczas jazdy na rowerze.

Dlaczego warto kupić hulajnogę elektryczną?

Elektryczne modele są idealne do jazdy po mieście. Stanowią polecaną alternatywę dla samochodów, przepełnionych autobusów lub tramwajów, a także dużych, ciężkich i nieporęcznych rowerów. Pozwalają na szybkie poruszanie się nawet po wąskich uliczkach. Pomagają uniknąć korków, a także zaoszczędzić pieniądze przeznaczone na bilety komunikacji miejskiej albo paliwo. To także świetne rozwiązanie problemów z parkowaniem w mieście. Niektóre z modeli wyposażono w składane siodełka, które zwiększają przyjemność płynącą z jazdy. Hulajnoga elektryczna dla dzieci lub dorosłych stanowi też świetny sposób na spędzanie wolnego czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Z powodzeniem wybierzesz się na niej na dłuższą wycieczkę krajoznawczą.

Hulajnoga elektryczna wyróżnia się korzystną ceną. Jest również bardzo ekonomiczna w utrzymaniu. To także polecany wybór dla osób, dla których ważna jest troska o środowisko naturalne. Maszyna ta nie przyczynia się bowiem do zanieczyszczania powietrza tak jak inne środki transportu, pozwalając na niskoemisyjną, bezpieczną dla przyrody podróż.

Jaką hulajnogę elektryczną kupić?

W sklepie Intersport znajdziesz różne modele elektrycznych hulajnóg, wśród których z pewnością wybierzesz sprzęt idealny dla siebie lub swoich bliskich. Decydując się na zakup maszyny, weź pod uwagę kilka parametrów. Przede wszystkim zastanów się, jakie odległości powinna pokonywać hulajnoga elektryczna dla dorosłych lub dzieci. Modele mają bowiem różne zasięgi, co sprawia, że niektóre sprawdzą się lepiej jako sprzęt do jazdy do pracy lub szkoły, inne natomiast okażą się odpowiednie na dłuższe wycieczki poza miastem. Do innych istotnych parametrów należą: prędkość, czas ładowania oraz czas pracy urządzenia. Jeśli nie zamierzasz pokonywać długich dystansów, hulajnoga elektryczna o zasięgu kilku bądź kilkunastu kilometrów to model odpowiedni dla Ciebie. Jeżeli natomiast marzą Ci się dłuższe wypady na łonie natury, profesjonalna hulajnoga elektryczna terenowa to najlepszy wybór. To sprzęt, na którym pokonasz nawet do 30 kilometrów.

Kolejna ważna kwestia, którą trzeba wziąć pod uwagę, kupując hulajnogę, to rodzaj opon i rozmiar kół. Grube, najlepiej pneumatyczne opony zapewniają większy komfort poruszania się po kostce brukowej, płytach chodnikowych lub innej nierównej powierzchni, ponieważ doskonale amortyzują wstrząsy. Jeżeli na Twojej często pokonywanej trasie znajdują się krawężniki, rozważ zakup hulajnogi elektrycznej z dużymi kołami.

Hulajnoga elektryczna musi być także dostosowana do wagi kierowcy. Dlatego też młodzież i osoby dorosłe powinny używać dedykowanego sprzętu. Hulajnoga elektryczna dla dorosłych jest większa i cięższa niż model przeznaczony dla dzieci. Zazwyczaj rozwija także większą prędkość niż modele dziecięce. Najważniejsze jednak jest to, że z łatwością utrzymuje ciężar osób o większej wadze, co przekłada się na stabilną i bezpieczną jazdę.

Kolejna istotna kwestia to waga urządzenia. Sprawdź, czy jesteś w stanie w razie potrzeby z łatwością unieść maszynę, aby wnieść ją po schodach, do tramwaju lub autobusu. Upewnij się, czy możesz w komfortowy sposób ustawić na hulajnodze stopy i w ten sposób podróżować na niej dłuższą chwilę. Osoby bardzo wysokie powinny wybierać modele o większej platformie służącej do postawienia stóp. Zobacz także, czy hulajnoga łatwo się składa. Ta praktyczna funkcja sprawdzi się zwłaszcza w przypadku osób, które planują często składać w celu przeniesienia albo schowania maszyny.

Aby zwiększyć funkcjonalność hulajnogi, zwróć też uwagę na dodatkowe wyposażenie. Tempomat, kilka biegów oraz czytelny, duży wyświetlacz to akcesoria, które zwiększają komfort korzystania ze sprzętu. Ważne są także światła przednie i tylne. To obowiązkowe elementy, w które powinna zostać wyposażona zwłaszcza hulajnoga elektryczna dla dzieci. Zwiększają one bowiem bezpieczeństwo pociechy na drodze.