Ochraniacze na rolki

FILTRY

Płeć

Marka

Rozmiar

Cena

Salon

Białystok
Alfa
Bielsko-Biała
Sfera
Bydgoszcz
Focus
Częstochowa
Galeria Jurajska
Gdańsk
Madison / Salon zamknięty
Galeria Bałtycka
Gdynia
Centrum Riviera
Gliwice 
Factory Gliwice Outlet
Gorzów Wlkp.
Galeria Nova Park
Kalisz
Galeria Amber
Katowice
Silesia
Galeria Katowicka
Kraków
Zakopianka
Galeria Krakowska
Galeria Bronowice
Lublin
Atrium Felicity
Łódź
Manufaktura
Olsztyn
Galeria Warmińska
Dekada
Opole
Solaris Center
Poznań
King Cross Marcelin
Galeria Pestka
Posnania
Avenida
Radom
Galeria Słoneczna
Rzeszów
Millenium Hall
Warszawa
Złote Tarasy
Arkadia
Sadyba Best Mall
Galeria Północna
Galeria Mokotów
Centrum Handlowe Atrium Promenada
Wrocław
Magnolia Park
Zakopane
Wierchy
Zielona Góra
Focus Mall
Ochraniacze na rolki K2 Exo Pad Set
XL
139,99 od 0,00
Od 139,99
Obejrzałeś/aś 2 z 2 produktów

Ochraniacze na rolki, nadgarstki, kolana, łokcie - szeroki wybór! Sprawdź ofertę ochraniaczy na rolki INTERSPORT i wybierz odpowiednie dla siebie!

Ochraniacze na rolki - Wybierz ochraniacze na nadgarstki, kolana i łokcie!

Podczas jazdy na łyżworolkach, ochraniacze na rolki spełniają bardzo ważną funkcję. Wiele osób pomija je uprawiając ten sport, co jest błędem. Wywrotka może być także wynikiem zderzenia z inną osobą, albo najechania na jakiś przedmiot leżący na trasie przejazdu. Wtedy nawet “zawodowiec” nie uniknie bolesnego spotkania z ziemią.

ochraniacze na wrotki

Przed zakupem warto zatem sprawdzić, jakie części ciała możemy dzięki ochraniaczom zabezpieczyć. Ochraniacze na nadgarstki chronią głównie dłonie. Zapobiegna obtarcia wewnętrznej jej części a także uchronią przed skręceniem nadgarstka. Ochraniacze na kolana i łokcie bardzo dobrze chronią te dwa wrażliwe miejsca podczas upadku. Szczególnie kolana są narażone na urazy podczas wywrotki.

Jeśli zastosujesz ochraniacze rolki mogą okazać się bezpiecznym sposobem, na aktywne spędzanie wolnego czasu. A delikatne upadki nie będa powodować negatywnych skutków.

Na początku najlepiej zakupić zestaw ochraniaczy na rolki. Warto też pamiętać o kasku i odpowiedniej odzieży. W skład takiego podstawowego zestawu, powinny wchodzić ochraniacze na kolana łokcie i nadgarstki.

Docenisz ochraniacze na nadgarstki zwłaszcza podczas nauki jazdy na rolkach!

Ochraniacze na nadgarstki to zdecydowanie podstawowe wyposażenie, każdej osoby uczącej się jazdy na rolkach. Zwłaszcza jeśli uczysz jazdy dzieci, pamiętaj by je prawidłowo założyć! Nie mogą być zbyt luźne ani zbyt ciasne. Luźne mogą się okręcić, bądź spaćś, zaś zbyt ciazne będa utrudniać jazdę i zmniejsza komfort.

Stosując ochraniacze na nadgarstki rolki na samym początku nie będą aż tak przerażające. Upadki bolą, ale bez nich trudno o naukę. Ochraniacze zapewnią bezpieczeństwo i zminimalizują skutki upadków. Pamiętaj by mieć na rękach ochraniacz nadgarstka, bo są one najbardziej wrażliwe i narażone na urazy. Zwłaszcza na samym początku. Dzięki niemu, zminimalizujesz ryzyko powstania kontuzji.

Bardzo ważne są dobrze dobrane ochraniacze na kolana rolki.

Ochraniacze na kolana doceni każdy miłośnik jazdy na rolkach. Nawet doświadczeni riderzy często z nich korzystają. Dobrze dopasowane ochraniacze kolan nie powodują żadnego dyskomfortu podczas jazdy, a mogą uchronić przed bardzo poważnymi i bolesnymi urazami. Częste wywrotki, podczas których możemy uszkodzić kolano towarzyszą zwłaszcza dzieciom i początkującym. Ale wywrócić się można również nie z własnej winy. Wtedy ochraniacze na kolana świetnie spełniają swoją rolę, chroniąc nas a raczej nasze kolana.

Stosuj także ochraniacze na łokcie rolki!

Ochraniacze na łokcie możesz bez problemu zakupić praktycznie w każdym sklepie sportowym. Wybór jest bardzo duży, zarówno pod względem ilości modeli jak i przedziałów cenowych. Najważniejsze jednak podczas zakupu, jest odpowiednie dobranie ochraniaczy. Przymierz zarówno prawy jak i lewy ochraniacz na łokieć.

Sprawdź czy w pełni zakrywa wrażliwe miejsce. Uważaj aby nie był zbyt luźny, unikaj także bardzo ciasnych ochraniaczy. Obecnie ochraniacze na ręce bardzo często posiadają elastyczne wstawki ułatwiające ich dopasowanie do kształtu ciała. Dodatkowo nie utrudniają one zginania stawu, a więc nie zmniejszają komfortu jazdy na łyżworolkach.

Ochraniacze na rolki

Pamiętaj aby zawsze stosować ochraniacze dla dzieci!

Ochraniacze dla dzieci to podstawa, praktycznie w każdym sporcie! Dzieci, zwłaszcza gdy uczą się nowej aktywności, są narażone na wiele upadków. Tym samym na wiele urazów i kontuzji. Dbając o ich bezpieczeństwo stosuj specjalne dziecięce ochraniacze. Wybierz się z dzieckiem do sklepu i z pomocą sprzedawcy wybierzcie cały komplet!

W przypadku najmłodszych, przede wszystkim sprawdzą się ochraniacze na kolana dla dzieci oraz na łokcie. Nie zapomnij o kasku! Chroni on głowę dziecka, co jest szalenie ważne. Wychodząc z pociechą na dwór, bądź do skate parku, miej zawsze ze sobą ochraniacze na rolki dla dzieci. Pilnuj by dziecko miało je zawsze prawidłowo założone i postaraj się wyrobić w dziecku nawyk noszenia ich i kasku. Uchroni je to przed urazami podczas wywrotek, a także w sytuacjach gdy ktoś “wjedzie” w dziecko, o co nietrudno, zwłaszcza w skateparkach.

Czy ochraniacze na wrotki są takie same jak na rolki?

Ochraniacze na wrotki i rolki nie różnią się od siebie. Wrotki najczęściej wybierają małe dzieci, gdyż są bardziej stabilne w porównaniu do łyżworolek. Skradły one także serca osób dorosłych, które wolą je od rolek! Wykonują ona na nich równie szalone akrobacje i wykorzystują ochraniacze wrotki.

Kask i ochraniacze na wrotki tak samo jak w przypadku łyżworolek, powinny stanowić podstawę wyposażenia. Niezależnie czy dopiero rozpoczynamy przygodę z tego typu jazda, czy mamy już w tym duże doświadczenie. Ochraniacze na łyżworolki są bardziej popularne, ze wględi na większa popularność rolek aniżeli wrotek. Niemniej jednak, jazda zarówno na rolkach jak i wrotkach może powodować podobne urazy podczas upadków.

Czy znasz ochraniacze Rollerblade damskie, męskie i dziecięce?

Ochraniacze na kolana

Wiele osób szczególnie lubi i poleca ochraniacze Rollerblade damskie, męskie i dziecięce. Firma ta oferuje naprawdę bardzo szeroki wybór kolorów i modeli. Warto także podkreślić, iż są cenione za jakość. Ochraniacze na rolki Rollerblade są wykonane z solidnych materiałów. Projektanci zadbali również o elastyczne wstawki, dzięki którym ochraniacze idealnie dopasowują się do ciała.

Ochraniacze Rollerblade damskieczęsto występują w atrakcyjnych kolorach. Również modele dziecięce kuszą atrakcyjnym wyglądem. Dzięki czemu noszenie ochraniaczy nie tylko nas ochroni przed kontuzjami, ale i również może być idealnym dopełnieniem outfitu! Rollerblade ochraniacze damskie produkuje z myślą o idealnym dopasowaniu do kobiecej sylwetki z zachowaniem bardzo atrakcyjnego wyglądu, za co uwielbiają je przede wszystkim Panie!

Równie popularne są ochraniacze na rolki k2.

Ochraniacze na rolki k2również dominują na Polskim rynku. Są bardzo odporne i trwałe. Znakomicie dopasowują się do ciała i nie powodują uczucia dyskomfortu. Ochraniacze k2 na rolki doceniają przede wszystkim doświadczeni sportowcy. Nie oznacza to, że ochraniacze rolki k2 nie są też idealne dla początkujących! Wybierasz się do jednego ze sklepów INTERSPORT i razem ze sprzedawcą wybierz najlepszy dla Ciebie model ochraniaczy!