Plecaki rowerowe

Plecak rowerowy Camelbak LOBO Magic C2656
9L
Plecak rowerowy Camelbak LOBO Magic C2656
9L
Wyprzedaż
Plecak damski wielofunkcyjny Gregory Nano 20L 111499
20L
Wyprzedaż
Plecak rowerowy Camelbak MULE C2245
12L
539,99 od 399,99
Od 539,99
Plecak rowerowy Camelbak MULE Pro 14 C2401
14L
Plecak rowerowy McKinley CRXSS CT 20 416904
20L
Plecak rowerowy McKinley CRXSS CT 10 416900
10L
Wyprzedaż
Plecak damski wielofunkcyjny Gregory Nano 20L 111499
20L
Wyprzedaż
Plecak damski wielofunkcyjny Gregory Nano 20L 111499
20L
Plecak Camelbak Octane Dart C1141
1.5 L
319,90 od 0,00
Od 319,90

Plecak rowerowy idealnie nadaje się do jednodniowych podróży. Sprawdź jaką ofertę plecaków rowerowych ma w swojej ofercie INTERSPORT i wybierz plecak dla siebie!

Plecak rowerowy to najbardziej uniwersalne rozwiązanie dla rowerzystów

Plecak rowerowy jest najbardziej popularny wśród akcesoriów do przewożenia bagażu na rowerze. Dzieje się tak dzięki temu, że zawsze go można zabrać w trasę niezależnie od tego w co wyposażony jest rower. Najlepiej sprawdzi się jednak podczas jednodniowych wycieczek, gdy zabieramy ze sobą mniej rzeczy. Dobry plecak na rower musi być dostosowany do budowy ciała. Są więc różnice w budowie plecaków, szczególnie w długości systemu nośnego. Dla szczupłych osób pasy nośne będą krótsze, dzięki czemu nie będą powodować obtarć.


W jaki plecak na rower powinien zaopatrzyć się profesjonalny kolarz

Plecak rowerowy

Dla profesjonalistów polecany jest plecak na rower typowo kolarski. Taki plecak jest mniejszy i bardziej opływowy. Lepsze dopasowanie do ciała zbliża te plecaki do plecaków biegowych. Taki plecak rower najlepszy będzie do jazdy sportowej i rekreacyjnej. Zabrać go możecie na wyjazd za miasto lub na wypad po górskich ścieżkach. Perfekcyjnie sprawdzi się na krótki dystans.

Jaki plecak na rower do jazdy po górach? Taki który będzie miał małe gabaryty i taki, który będzie lekki. Dzięki temu nie będziemy się szczególnie męczyć pod jego ciężarek. Nie będzie on stanowił dodatkowego obciążenia. Jeśli się bardzo wahacie jaki plecak wybrać, sprawdźcie plecaki rowerowe ranking. W takich rankingach poznacie opinie na temat plecaków od amatorów, ale też od profesjonalistów.


Plecaki rowerowe z reguły muszą pomieścić jednodniowy ekwipunek

Plecaki rowerowe wykorzystywane są głównie do przewożenia niewielkiego ekwipunku. Nie może on zbytnio przeciążać naszych pleców. Nie istnieją plecaki rowerowe, które można by było nazwać wyprawowymi. Cięższe rzeczy przewożone są przez rowerzystów w sakwach.

Jeden z najbardziej popularnych - plecak rowerowy 4F

Plecak na rower

Plecak rowerowy 4F to jeden z najbardziej popularnych plecaków. Dzięki temu, że marka jest bardzo znana w Polsce, łatwo znajdziecie te plecaki. 4F plecak rowerowy jest wygodny i dobry na każdą wyprawę rowerową. Warto zaopatrzyć się właśnie w taki plecak. Wyróżnia się on pojemnością i nowoczesnymi technologiami opracowanymi przez markę 4F. Plecaki rowerowe 4F gwarantują dużą wytrzymałość. Dzięki temu posłużą Wam na wiele lat.

Plecak na rower 4F - wygodna i funkcjonalność

Plecak na rower 4F możecie zabrać ze sobą na krótką wycieczkę lub na całodniowy wypad. Będzie w nim wam wygodnie przy lekkim obciążenie. Zapewni też odpowiednią wentylację pleców, co zapewni Wam uniknięcie nadmiernego spocenia się.


Plecaki na rower muszą być zaopatrzone w dobry system nośny

Plecaki na rower muszą być też przede wszystkim wygodne. Nie mogą Was obcierać i sprawiać, że będziecie odczuwać duży dyskomfort. Ważne jest to, jak wykonany został system nośny. Niemile widziane są też szwy, ponieważ to właśnie one powodują otarcia na ciele. Plecak na rower szosowy powinien mieć regulowane pasy i szelki. To pozwoli Wam idealnie dopasować plecak do waszej budowy ciała.


Plecak rowerowy Deuter - dbałość o szczegóły i wygodę

Plecaki rowerowe

Plecak rowerowy Deuter produkowany jest z myślą o kolarzach. Umieścili oni nieco wyżej pas biodrowy co zwiększa komfort jazdy. Dzięki temu nie ogranicza on ruchów bioder i jazda staje się przyjemniejsza. Deuter plecak rowerowy zapewnia też odpowiedni system wentylacji. Dobrą cyrkulację zapewniają specjalnie wyprofilowane gąbki oraz siatka dystansująca. Zapewniają one też odpowiednie odprowadzanie wilgoci. Plecaki rowerowe Deuter mają również miękko wykończone szelki. Dodatkowo, szelki te dopasowane są idealnie do anatomii rowerzysty. Zapewnia to niesamowity komfort.


Odpowiednie nawodnienie podczas jazdy zapewni plecak rowerowy z bukłakiem

Plecak rowerowy z bukłakiem może być nawet bardzo mały, na przykład może mieć 2,5 litra. Jest on przeznaczony dla tych osób, które nie biorą ze sobą żadnego ekwipunku, a chcą być jedynie odpowiednio nawodnieni. Plecaki rowerowe z bukłakami są stworzone tak, jakbyście praktycznie nic nie mieli na plecach.