Zapięcia rowerowe

Zapięcie rowerowe Kellys Jolly 65cm
60
39,99 od 0,00
Od 39,99
Zapięcie rowerowe Kellys Hardcoil
150
69,99 od 0,00
Od 69,99
Zapięcie rowerowe Zefal K-Traz U13 U-LOCK 4945
S/140
Zapięcie K002468
65cm
29,99 od 0,00
Od 29,99
Wyprzedaż
Wyprzedaż
159,99 od 135,99
Od 159,99
Wyprzedaż
179,99 od 152,99
Od 179,99
Wyprzedaż

Zapięcia rowerowe należą do standardowego wyposażenia każdego rowerzysty. Korzystają z nich wszyscy, którzy dbają o swój jednoślad. Zaopatrzenie się w tego typu osprzęt jest bardzo istotne, niezależnie od modelu roweru czy celów podróży.

 

Zapięcie rowerowe do zabezpieczania przed kradzieżą

Popularny łańcuch to najlepsze zabezpieczenie przed utratą roweru. Wykonany z mocnych materiałów jest niepodatny na uderzenia, odkształcenia czy wiercenie. To właśnie cechy, którymi wyróżniają się najlepsze zapięcia rowerowe. Łańcuchy można zamówić za pośrednictwem naszego sklepu. Posiadamy modele z zamkiem zatrzaskowym, automatycznym systemem zamykania, na klucz i kilka innych rodzajów. Każdy z nich gwarantuje pełne bezpieczeństwo sprzętu – żadna niepowołana osoba nie będzie mogła przywłaszczyć sobie Twojej własności.

 

Wyjątkowo odporne i wytrzymałe zapięcia rowerowe

Wysokiej klasy zapięcia rowerowe przydają się właściwie przez cały okres użytkowania jednośladu, dlatego warto zainwestować w najlepsze dostępne akcesoria. Towary z asortymentu sklepu Intersport pochodzą od profesjonalnych niemieckich producentów, którzy słyną z wysokiej jakości i precyzji. Zapięcia rowerowe ABUS, choć należą do najdroższych, swoją cenę rekompensują wytrzymałością i odpornością. Przyjmuje się, że koszt zabezpieczenia powinien wynosić min. 10% wartości roweru, więc produkty marki ABUS warto przeznaczyć do najbardziej zaawansowanych jednośladów. Tańszą propozycją dla zwykłych użytkowników jest zapięcie rowerowe Trelock. Ma ono porównywalne parametry względem innych modeli.

 

Miłośnicy wycieczek rowerowych chętnie wybierają zapięcia typu U-lock, które oferujemy w naszym sklepie internetowym. Akcesoria te charakteryzuje atrakcyjna cena i wyjątkowa trwałość. Zabezpieczenie składa się głównie z jednoczęściowego stopu stali, a więc jego zniszczenie jest niemożliwe. Z kolei fold lock to najlepsze połączenie niewielkiej wagi z łatwością montażu i demontażu. Dzięki nietypowej składanej konstrukcji przewożenie go nie sprawia problemów.

 

Jeśli zainteresowały Cię nasze zapięcia rowerowe, zachęcamy do składania zamówień. W razie pytań odnośnie asortymentu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.