Rowery górskie MTB 26

FILTRY

Płeć

Marka

Rozmiar

Cena

Akcja

Salon

Białystok
Alfa
Bielsko-Biała
Sfera
Bydgoszcz
Focus
Częstochowa
Galeria Jurajska
Gdańsk
Madison / Salon zamknięty
Galeria Bałtycka
Gdynia
Centrum Riviera
Gliwice 
Factory Gliwice Outlet
Gorzów Wlkp.
Galeria Nova Park
Kalisz
Galeria Amber
Katowice
Silesia
Galeria Katowicka
Kraków
Zakopianka
Galeria Krakowska
Galeria Bronowice
Lublin
Atrium Felicity
Łódź
Manufaktura
Olsztyn
Galeria Warmińska
Dekada
Opole
Solaris Center
Poznań
King Cross Marcelin
Galeria Pestka
Posnania
Avenida
Radom
Galeria Słoneczna
Rzeszów
Millenium Hall
Warszawa
Złote Tarasy
Arkadia
Sadyba Best Mall
Galeria Północna
Galeria Mokotów
Centrum Handlowe Atrium Promenada
Wrocław
Magnolia Park
Zakopane
Wierchy
Zielona Góra
Focus Mall
Wyprzedaż
Rower górski MTB dla dzieci Genesis 2023 Element X-10 1908336
43
Obejrzałeś/aś 1 z 1 produktów

Rower MTB 26 cali - sprawdź szeroką ofertę rowerów górskich INTERSPORT i wybierz rower dla siebie!

Rower MTB 26 - czyli poznaj rower 26 cali z górskimi oponami

rower MTB 26 cali

Rower MTB 26 cali to jednoślad, który zadowoli większość miłośników jazdy. Proponujemy modele dla dorosłych i młodzieży. Są to rowery o wysokiej jakości, gdzie zastosowano nowoczesne technologie. Wybrany rower 26 cali posłuży nam do sprawnego poruszania się w trudnym i zróżnicowanym terenie. Koła o tym rozmiarze są zwrotne przy szybkim pokonywaniu ostrych zakrętów.

26 cali rower posłuży nam również do zwiedzania tych bliskich, jak i dalszych atrakcyjnych miejsc. Rowery 26 cali z roku na rok wolno są zastępowane rowerami MTB o rozmiarze koła 27,5 cali bądź rowerami o średnicy koła 29 cali.

MTB rower górski 26 - najbardziej popularny rozmiar opony

MTB rower górski 26, w segmencie rozmiarowym kół, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, niezależnie od wieku, zaawansowania i stylu jazdy. Rowery górskie MTB 26 cali to modele od klasy zupełnie amatorskiej do klasy wymagających i świetnie jeżdżących, w każdym terenie rowerzystów. 26 rower górski MTB cieszy się dużą popularnością oraz rosnącym gronem zadowolonych klientów, nie tylko w Polsce, ale i w wielu innych krajach na świecie.

Terenowy rower górski 26 cali - MTB

Rower górski 26 cali - również przeznaczony do pokonywania krótszych i długich odległości w górzystym i nierównym terenie z dobrymi hamulcami tarczowymi. Rower taki także świetnie sprawdzi się do wypadów turystyczno - przyrodniczych.

Rowery górskie 26 cali “dadzą radę”praktycznie na każdej nawierzchni, również w błocie i piasku. Wyróżnieniem dla tych modeli jest zastosowanie aluminiowej ramy, co pozwala zmniejszyć wagę rowerów. INTERSPORT to sklep, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, a jednocześnie otrzyma profesjonalną pomoc i doradztwo od naszych specjalistów.

Rowery MTB 26 cali - sprawdzą się do jazdy w bardzo trudnym terenie

MTB rower górski 26

Rowery MTB 26 cali nie tylko do rekreacyjnej jazdy ale również do pokonywania swoich słabości w wymagającym terenie. Komfort jazdy podwyższa wygodne siodełko oraz niezbędne w trudnym terenie amortyzatory. W naszej ofercie otrzymacie Państwo również opony rowerowe 26 cali. Rowery 26 calowe są bardzo zwrotne, mogą bardzo dynamicznie reagować w technicznym terenie.

Proponujemy, poprzez naszą sieć sprzęt rowerowy o wysokiej jakości. Akcesoria rowerowe, w tym między innymi opony do roweru 26 cali czy koło rowerowe 26 cali dostarczamy pod drzwi Twojego domu. Masz możliwość dokonania zakupu roweru na raty, co będzie dla Ciebie sprawą prostą i wygodną. Ze względu na politykę gwarancyjną producenta i bezpieczeństwo klientów, rower może być odebrany w sklepie stacjonarnym INTERSPORT, gdzie zostanie przeprowadzony tzw. przegląd zerowy.

Rowery allegro INTERSPORTU są w pełni dostępne! W wygodny sposób możesz sprawdzić także na allegro rowery praktycznie do każdej jazdy, jakie oferuje nasz sklep. Porównaj oferty i wybierz model Tobie odpowiadający.