Nowoczesny zegarek sportowy to gadżet, który nie tylko pokaże Ci aktualną godzinę, ale ułatwi trening i sprawi, że stanie się on skuteczniejszy oraz wydajniejszy. Dzięki wyposażeniu w wiele praktycznych funkcji czasomierz pomoże Ci zrealizować różne cele sportowe.


Profesjonalne zegarki sportowe dla amatorów i zawodowców dla amatorów i zawodowców

Zegarki sportowe nowej generacji to zaawansowane technologicznie urządzenia wyposażone w szereg przydatnych funkcji. Akcesoria zostały stworzone z myślą o wyczerpujących, długich treningach, zawodach oraz ekstremalnych przygodach. Nowoczesny, multisportowy zegarek sportowy Suunto czy Adidas to sprzęt zaprojektowany dla zawodników wymagających od czasomierzy tego, co najlepsze.

W naszej ofercie znajdziesz zegarki polecane biegaczom, a także modele multisportowe, które mają funkcje ułatwiające trening różnych dyscyplin. Zegarek sportowy damski lub męski GPS świetnie sprawdza się w przypadku jazdy na rowerze, ćwiczeń na siłowni, gry w golfa, pływania czy joggingu. Model z funkcją Triathlonu umożliwia z kolei płynne przejście z jednej dyscypliny do drugiej, bez konieczności ręcznego włączania nowego rodzaju treningu.

Wodoszczelny zegarek z GPS

To niejedyne funkcje, w jakie wyposażono nowoczesny zegarek z GPS. Wysokiej klasy pulsometr cechuje się wodoszczelnością. W zależności od parametrów możesz korzystać z zegarka pod prysznicem lub myć ręce, bez zdejmowania go z nadgarstka, ale również pływać i nurkować na duże głębokości z zegarkiem na ręce. Czujnik tętna (HR) pozwala na wygodne i precyzyjne monitorowanie tętna podczas aktywności, a pulsoksymetr oblicza poziom tlenu we krwi, co pozwala np. stwierdzić, jak organizm aklimatyzuje się do wysokości podczas ekspedycji czy wspinaczki w górach.

Nowoczesny zegarek z lokalizatorem posiada wbudowany moduł GPS, który umożliwia monitorowanie i zapisywanie aktualnego położenia użytkownika. Dzięki niemu łatwo określisz trasę, po której się poruszasz, a także obliczysz jej długość. Poza zegarkami dla dorosłych w sklepie INTERSPORT kupisz też zegarek z GPS dla dziecka, przystosowany do potrzeb oraz drobnego obwodu rąk dziecka czy nastolatka.

Zegarki sportowe nowej generacji gwarantują wydajną pracę na jednym ładowaniu akumulatora. To pozwoli Ci korzystać z różnych funkcji pulsometru przez wiele dni, bez konieczności podłączania go do prądu. Zegarek fitness damski lub męski dostępny w naszej ofercie jest lekki, a jednocześnie wytrzymały. Nie musisz się zatem obawiać stłuczenia bądź porysowania szkiełka podczas najbardziej intensywnych aktywności.