Bez względu na to, czy ktoś jest początkującym graczem w tenisa, czy profesjonalistą, regularnie uczestniczącym w turniejach, jedno nie ulega wątpliwości – nie ma gry bez piłki. W naszej ofercie znajdą Państwo piłki tenisowe dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na korcie, a także takie, z których korzystają zaawansowani tenisiści. Swoje miejsce w naszym sklepie internetowym mają produkty firm takich jak Head, Dunlop, Babolat czy Wilson.

Idealne piłki do tenisa na początek gry

Jeśli nie czujecie się zbyt pewnie z rakietą w dłoni, rozsądnym rozwiązaniem będzie wybór trwałej piłki bezciśnieniowej. Ten typ charakteryzuje wysokiej jakości filc, a model nie zmienia swoich parametrów nawet po długim użytkowaniu. Popularny produkt w sklepie Intersport to Wilson Trainer - wytrzymała piłka tenisowa, która zdaje egzamin na różnego rodzaju nawierzchniach i pomaga w treningach początkującym oraz średnio zaawansowanym.

 

Piłka do tenisa może być kupiona pojedynczo bądź w zestawie. Proponujemy Państwu piłki tenisowe w eleganckich puszkach, np. Babolat French Open All Court. Są odpowiednie zarówno dla amatorów, jak i wymagających graczy z dużym doświadczeniem. Dzięki technologii Rubber Play cechują się większą grywalnością przy jednoczesnej zwiększonej żywotności.

Piłki tenisowe dla wprawionych graczy

 

Systematycznie trenującym polecamy piłki tenisowe ciśnieniowe. Dla osób zainteresowanych tym rodzajem przygotowaliśmy Dunlop Fort All Court – zestaw czterech piłek zatwierdzonych przez organizację ITF. Produkt dedykowany jest grze na wszystkich rodzajach nawierzchni na kortach.

 

Ważne miejsce w naszym asortymencie zajmuje piłka tenisowa klasy premium. Sprzedajemy ją w kilku pakietach różnych producentów, m.in. w zestawie 4 sztuk oficjalnych piłek wielkoszlemowego turnieju US OPEN firmy Wilson. Można u nas kupić również piłki do tenisa Dunlop Fort Clay Court. Wykorzystywane przez zawodowców, wyróżniają się zmodyfikowanym rdzeniem HD Core i warstwą zewnętrzną Clay Guard Cloth, które wspólnie przedłużają wytrzymałość piłki na ceglastym korcie.

 

Oczywiście to zaledwie niewielka część bogatej oferty sklepu. Nasze piłki tenisowe czekają na Państwa!