Szukacie nowych klapek na basen dla siebie lub dla dziecka? Sprawdźcie szeroką ofertę klapek basenowych INTERSPORT i wybierzcie odpowiednie klapki dla siebie i dzieci!

Klapki basenowe zapewniają nie tylko większą wygodę na pływalni, ale również zwiększają bezpieczeństwo i chronią stopę.

Klapki basenowe to obowiązkowy element wyposażenia każdego pływaka. Jeśli wybieracie się na pływalnie zabierzcie ze sobą koniecznie klapki. Zapewnią one Wam maksymalną ochronę przed różnego rodzaju chorobami stóp. 

Klapki basenowe

Klapki na basen muszą być odpowiednio dopasowane, tak, by zapewniały maksymalny komfort chodzenia po mokrych powierzchniach.

Klapki na basen zapewnią Wam bezpieczeństwo podczas poruszania się po obiekcie. Dzięki nim unikniecie poślizgnięcia się na mokrej podłodze. Możecie się pewniej i swobodniej poruszać po całej powierzchni, również tej najbardziej mokrej pod prysznicem. 

Klapki basenowe damskie, męskie - możecie wybrać ten sam wzór, pamiętajcie jednak o dokładne dopasowanie obuwia do wielkości stóp. 

Klapki na basen

Klapki basenowe damskie, męskie znajdziecie w wielu kolorach. Często spotkacie się z firmami, które oferują ten sam model, ale różne kolory i rozmiary dla poszczególnych płci. Klapki na basen damskie posiadają antypoślizgową podeszwę. Dzięki niej możecie poruszać się pewniej po pływalni. Będziecie również mogli uniknąć kontuzji.

Klapki damskie basenowe mają Wam zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Często mokra powierzchnia naraża nas na skręcenie kostki czy niebezpieczną wywrotkę. Bardzo ważny jest również rozmiar obuwia. Wybierajcie więc klapki męskie basenowe jak najbardziej dopasowane do wielkości stopy. Wybierajcie te modele, które produkowane są z poliestru lub gumy. Te materiały zapewniają wodoodporność obuwia. 

Klapki basenowe damskie męskie

Klapki damskie na basen możecie również znaleźć ze specjalnymi kanalikami. Kanaliki te pozwalają na odprowadzenie wody z wnętrza. Klapki na basen męskie mogą mieć również regulowane zapięcie. Dzięki temu dopasujecie rozmiar również pod szerokość stopy.