2004 Pitztal

Już po raz trzeci MAKS SPORT był organizatorem multitestów narciarskich dla swoich klientów. Tym razem do tego celu wybraliśmy lodowiec PITZTAL w pięknymTyrolu.

Impreza pod nazwą "Listopadowy Weekend na Sportowo" odbywała się w dniach 11-14 listopada 2004 roku i świetnie wkomponowała się w okres urlopowy Polaków. Dzięki temu cieszyła się dużym powodzeniem. W listopadowych multitestach narciarskich uczestniczyło 90 osób z całej Polski. Odnotowaliśmy grupy klientów z Białegostoku, Łomży, Warszawy, Wrocławia, Wadowic i Krakowa. Cieszymy się, że nasza propozycja dociera do wszystkich zaintersowanych bez względu na ich miejsce zamieszkania.

Zabraliśmy ze sobą ok 100 topowych par nart z kolekcji 2004/2005, których wykaz znajdziecie Państwo tutaj (wejście na listę). Wszyscy pragnęliśmy przeżyć niezapomnianą przygodę na alpejskich stokach Lodowca Pitztal i przetestować w krótkim 3-dniowym cyklu jazdy jak najwięcej nart z najnowszej kolekcji.

Tradycyjnie już zastosowaliśmy metodę podziału na grupy, które były prowadzone przez polskich instruktorów narciarskich MAKS SPORT CLUBU. Podzieliliśmy narty wg marek producentów, aby w każdej grupie znalazły się urozmaicone modele. W połowie dnia każda grupa zamieniała narty w naszej bazie na stacji pośredniej, na narty innej firmy. Serwisanci MAKS SPORT służyli pomocą każdemu klientowi, który zjawił się w bazie sprzętowej.

Dodatkową atrakcją wyjazdu były MAKS FREE RAJDY - dla osób znudzonych codzienną jazdą po ubitych, przygotowanych stokach. Exspertem w tej dziedzinie był p. Marcin Kacperek - międzynarodowy przewodnik górski UIAGM, doświadczony organizator wypraw pozatrasowych. Osoby korzystające z tej oferty wracały zadowolone, z niezapomnianymi wrażeniami z jazdy w głębokim śniegu. Zdaniem wszystkich taki sposób narciarstwa jest czymś wyjątkowym, przybliżającym narciarza do natury.

Tym razem pogoda płatała nam psikusy. Przywitała nas pięknym marcowym słońcem, a zaraz na drugi dzień zaskoczyła nas 16 stopniowym mrozem i mgłą. Wówczas okazało się ze jazda na lodowcu może być trudna bez gogli i ciepłego kombinezonu.

Tyrolski hotel, codzienna odnowa biologiczna w Centrum WELLNESS oraz troska organizatorów o każdego klienta sprzyjała szybkiej regeneracji sił fizycznych.

Wieczorami w zaciszu przytulnego hotelu SAILER organizowaliśmy projekcje omawiające najnowsze usprawnienia techniczne wprowadzone w tym sezonie przez wiodących producentów. Staraliśmy się naszym klientom zapewnić bogaty, merytoryczny program dotyczący nowości sprzętowych i jego zastosowania.

Klienci byli zadowoleni, a my jako Organizatorzy mamy nadzieję, że spełniliśmy ich oczekiwania. Dzięki fachowym poradom pracowników MAKSA oraz przygotowanym prezentacjom uczestnicy wyrobili sobie zdanie na temat nowości narciarskich w sezonie 2004/2005, a przede wszystkim intensywnie odpoczęli od wypełnionych pracą dni. Na koniec wyjazdu każdy otrzymał certyfikat ukończenia testów oraz miał możliwość zakupu sprzętu sportowego w sieci sklepów sportowych MAKS SPORT z 15% rabatem.

Dziękując wszystkim uczestnikom za zaufanie jakim obdarzyli nas korzystając z dotychczasowej oferty, już dziś zapraszamy na kolejne multitesty narciarskie z MAKS SPORTEM, które odbędą się w terminie 30.04-3.05 2005 roku. Tym razem wiele atrakcji czeka na Państwa w miejscu nie mniej urokliwym niż dotychczasowe. Pozostawmy to jednak w tajemnicy do momentu ogłoszenia szczegółów wyjazdu.

Prosimy pomyśleć już dziś o zaplanowaniu weekendu majowego i rezerwacji miejsc! Szczegóły podamy na naszej stronie internetowej w marcu!