​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​


Salomon S Pro X90 CS

BUT IDEALNIE DOPASOWANY

Stworzony z myślą o dynamicznej jeździe, doskonale dopasowany do Twojej stopy.

Dzięki nowej ramie COREFRAME 360 zastosowanej w bucie S/PRO można spersonalizować jego trzy elementy skorupę, cholewkę i but wewnętrzny tak by wszystkie elementy idealnie pasowały do Twojej stopy. Przeprojektowana konstrukcja oraz bezszwowy but wewnętrzny modelu S/PRO  sprawią, że jest to najwygodniejszy i najprostszy w zakładaniu but narciarski jaki dotychczas stworzyła marka Salomon.

Połączenie wysokiej jakości konstrukcji COREFRAME 360 oraz technologii SENSE AMPLIFTER oraz SENSE STRAP marki Salomon sprawiają, że but jest niezwykle dynamiczny; pozwala czerpać pełną przyjemność i satysfakcję z każdego skrętu.


Coreframe 360°

Technologia Coreframe 360° zapewnia lekkość, potęguje doznania i oferuje mnóstwo możliwości dopasowania. Jest to wkładka skałdająca się z dwóch części , która utrzymuje geometrię i sztywność buta po zastosowaniu procesu Custom Shell HD.

My CustomFit 3D Seamless Race

Nowy, wstępnie formowany i uwzględniający anatomię stóp but wewnętrzny Race bez wewnętrznych ani zewnętrznych szwów. Poprawia komfort, precyzję, poziom ciepła i dopasowanie.

Custom Shell HD

Pozwala szybko i w pełni dopasować buty do indywidualnych potrzeb w krótkim czasie. Zastosowanie cieńszych ścianek i nowych materiałów sprawia, że stopa znajduje się bliżej skorupy.

Sense Amplifier

Pozwala płynnie i precyzyjnie wejść w każdy zakręt, jednocześnie zapewniając niezrównany efekt odbicia, szybszą zmianę krawędzi i przyspieszenie przy wychodzeniu ze skrętu.

Ale jazda! Wszystko zaczyna się od buta. Odpowiednie narty to tylko 20% sukcesu. Najważniejsze są buty narciarskie, które - odpowiednio dobrane i dopasowane - pozwalają na łatwe prowadzenie nart. Dobierz odpowiednie dla siebie buty i zasięgnij porady Ski Experta!

​​​​​​​

Wybrane produkty

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ BUTÓW NARCIARSKICH>