Rękawice narciarskie męskie Viking Atlas Tour 170 24 0754 Rękawice narciarskie męskie Viking Atlas Tour 170 24 0754
Viking

Rękawice narciarskie męskie Viking Atlas Tour 170 24 0754

239,99 175,48
Najniższa cena towaru, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 175,48 zł
Wybierz rozmiar
Tabela rozmiarów
M
L
Opis Produktu

 

  • Membrana GORE-TEX Infinium
  • Ocieplina Primaloft
  • Touch Phone System - dla łatwej obsługi ekranów dotykowych
  • Silikonowy nadruk na wnętrzu dłoni
  • Wysoka oddychalność

 

Rękawice Atlas marki Viking przydadzą się w trakcie szaleństw na stoku narciarskim. Wysokiej jakości membrana GORE-TEX Infinium z Windstopper gwarantuje ochronę przed wiatrem oraz wodą, a ocieplina Primaloft zapewni pełen komfort w chłodne dni. Dodatkowo bez problemu obsłużysz w nich swojego smartfona za sprawą Touch Phone SYS.gore tex infinium

GORE TEX Infinium™ Windstopper® - Produkty z tą specjalną membraną powstają z lekkiej tkaniny laminowanej ultracienką warstwą ochronną, dzięki czemu zapewniają pełną wiatroszczelność. Membrana jednocześnie chroni przed wiatrem oraz wypuszcza na zewnątrz opary potu, zapewniając wysoki komfort aktywności. Większość produktów z membraną GORE® jest także impregnowana powłoką DWR, która wnika w zewnętrzne włókna i zmniejsza napięcie powierzchniowe, co powoduje, że woda skrapla się na powierzchni.

ocieplina Primaloft

Primaloft® - techniczna włóknina docieplająca o parametrach zbliżonych do puchu naturalnego. Posiada różne odmiany, ale cechą wspólną jest wysoka wydajność cieplna, lekkość oraz bardzo dobra kompresja. Dzięki temu, że jest to włókno syntetyczne, Primaloft® działa nawet gdy jest wilgotny. A w trakcie aktywności sportowej szybko i sprawnie odprowadza wilgoć z powierzchni skóry.

touch_phone_system

Touch Phone SYS - Produkt umożliwia obsługę urządzeń elektronicznych z dotykowym wyświetlaczem bez konieczności zdejmowania rękawiczek.