WYGODNE I BEZPIECZNE ZAKUPY Z PayPo.

Kup teraz i zapłać później nawet za 30 dni lub w 4 ratach!

Atrakcyjna metoda płatności dostępna na www.intersport.pl dla produktów od 10 zł do 3000 zł umożliwia komfortowe zakupy online na Twoich własnych zasadach. Wypróbuj już dziś!

​​​​​​​

KORZYŚCI:

1. Możesz sprawdzić swoje zamówienie jeszcze przed zapłatą - jeśli okaże się, że chcesz je zwrócić, po prostu nie zapłacisz. Dzięki temu unikasz czekania na zwrot swoich pieniędzy.

2. Widząc świetną okazję, która kończy się niebawem, nie musisz od razu postanawiać, czy skorzystasz - płacąc z PayPo dajesz sobie 30 dni na podjęcie decyzji.

3. Jesteś objęty Gwarancją Kupującego - jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie otrzymasz od sklepu zamówionego towaru, Twoja transakcja zostanie anulowana, a Ty nie zostaniesz obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami.

4. Nic Cię to nie kosztuje. Nie pobieramy dodatkowych opłat i nie potrzebujemy danych Twojej karty kredytowej. Nie musisz się rejestrować.

5. Możesz pozwolić sobie na więcej - pamiętaj, że masz 30 dni bez opłat, ale jeśli masz taką potrzebę, możesz wybrać opcję spłaty w ratach i rozłożyć ją na 4 miesiące.

FAQ:

1. CZY MUSZĘ PODAĆ DANE SWOJEJ KARTY KREDYTOWEJ/DEBETOWEJ?

Nie. Do skorzystania z płatności PayPo wystarczą podstawowe informacje podane w formularzu rejestracyjnym. Dostęp do panelu Klienta ze wszystkimi informacjami na temat zamówienia otrzymasz mailem, wysłanej na podany przez Ciebie adres.

2. W JAKI SPOSÓB PŁACĘ ZA ZAMÓWIENIE?

Możesz zapłacić przelewem, dokonać płatności kartą lub przekazem pocztowym - jak Ci wygodniej. Numer konta do wpłaty otrzymasz mailem wraz z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Dla Twojej wygody udostępniamy panel Klienta - nie masz obowiązku logować się do niego, ale możesz. Tam masz bieżący podgląd wszystkich ważnych informacji.

3. CZY TO JEST BEZPIECZNE?

Tak, wszystkie płatności są realizowane w ramach szyfrowanego połączenia, a Ty nie podajesz żadnych danych dostępowych do swojego konta.

4. CZY TO COŚ KOSZTUJE?

Nie. Korzystając z płatności PayPo w ciągu 30 dni zapłacisz tylko tyle, ile wynosi wartość zamówienia - bez dodatkowych opłat. W przypadku spłaty w ratach, Ofertę dla Ciebie prezentujemy w podsumowaniu mail, Umowie, w panelu Klienta. Nie musisz decydować od razu.

5. CO, JEŚLI NIE ZAPŁACĘ W CIĄGU 30 DNI?

​​​​​​​Nie martw się, nic sie nie stanie. Twoja płatność zostanie automatycznie rozłożona na 4 wygodne raty.

6. CO SIĘ STANIE, JEŚLI ZWRÓCĘ ZAMÓWIENIE?

​​​​​​​Po prostu nie zapłacisz. Twoja transakcja zostanie anulowana w naszym systemie.

7. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW OFERTY

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, możesz sprawdzić szczegóły oferty klikając w ten link: https://paypo.pl/home/faq

ZAWSZE MOŻESZ UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź drogą mailową:

+48 22 333 74 60
info@paypo.pl
PayPo Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 37
02-627-Warszawa