W naszej ofercie znajdziesz buty biegowe dopasowane do każdego typu stopy. Sprawdź całkowitą ofertę butów biegowych INTERSPORT i wybierz buty dla siebie!

Buty biegowe dopasowane do każdego rodzaju stopy

Buty biegowe


Buty biegowe powinny być dopasowane do każdego rodzaju stopy. Nieistotne czy Twoje stopy są neutralne, pronujące czy supinujące. Ważne, by but był idealnie dopasowany. W naszej ofercie znajdziecie buty dla amatorów, ale również i dla profesjonalistów. Dobrze dopasowane buty sprawią, że będziecie czuć się profesjonalnie i komfortowo podczas treningów. Musicie jednak dobrać buty do Waszego stylu biegania.

Buty biegowe Nike, Adidas, Asics - najpopularniejsze modele obuwia biegowe

Buty biegowe Nike, Adidas, Asics to najchętniej wybierane obuwie biegowe, ale też najpopularniejsze. Obuwie tych marek znajdziecie praktycznie w każdym sklepie sportowym. Również INTERSPORT ma bardzo szeroką ofertę butów tych producentów. Buty biegowe damskie Najbardziej popularne buty biegowe New Balance to Fresh Foam Arishi i Cruz. New Balance opracował technologię Fuel Cell. W podeszwie środkowej znajduje się azot i w połączeniu z gumową podeszwą zapewnia maksymalną amortyzację. Zapewnia on też najwyższy poziom stabilizacji i wsparcia. Warto czekać na buty biegowe Asics wyprzedaż. Wtedy możecie kupić buty ten znanej marki w niższych cenach. Czasem warto poczekać z zakupem!

Przeznaczone do biegania trailowego buty biegowe Salomon

Do trailu najlepsze będą buty biegowe Salomon. Ten producent opracował całą linię przeznaczoną do biegania po bezdrożach - Speedcross. Dzięki temu, że ich bieżnik jest bardzo głęboki możecie biegać nawet po najbardziej śliskim terenie. Salomon buty biegowe mają wkładkę ze specjalnego materiału - OrthoLite. Ten materiał zapobiega rozwijaniu bakterii oraz eliminuje brzydkie zapachy. Materiał OrthoLite jest bardzo oddychający i wspomaga odprowadzenie wilgoci.