Batony proteinowe, zdrowe batony białkowe

FILTRY

Płeć

Marka

Rozmiar

Cena

Baton białkowy Olimp Protein Bar 64g
64G
11,99 od 0,00
Od 11,99
Baton białkowy Olimp Matrix Pro 32 80g
80g
11,99 od 0,00
Od 11,99
Baton białkowy Olimp Matrix Pro 32 80g
80g
11,99 od 0,00
Od 11,99
Obejrzałeś/aś 3 z 3 produktów

Batony kojarzyły Ci się do tej pory z czymś, co absolutnie nie wpisuje się w konwencję zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej? W takim razie najwyższy czas przetestować nasze produkty! Wysokiej jakości słodkie przekąski Nutrend to bogaty skład w niewielkiej, zaledwie 40-gramowej objętości!


Batony energetyczne – nie tylko dla sportowców

Podczas wysiłku fizycznego w pierwszej kolejności jako paliwo dla mięśni wykorzystywane są cukry zgromadzone we krwi, mięśniach i wątrobie. Dlatego nie bez znaczenia jest, jaki posiłek spożywa się przed treningiem lub spodziewanym dużym wysiłkiem fizycznym – na przykład przy ciężkiej pracy. Baton energetyczny zawierający wysokiej jakości węglowodany oraz inne, starannie wyselekcjonowane składniki, dostarcza energii niezbędnej do wykonania treningu bez uczucia osłabienia czy głodu. Taka przekąska pozwoli w prawidłowy sposób uwalniać energię przez cały czas trwania aktywności.

Batoniki proteinowe – idealne dla regeneracji

Zasady żywienia w sporcie mówią jasno, że swoim mięśniom należy nie tylko dostarczać „paliwa” niezbędnego do wykonania efektywnego treningu, ale również wspierać organizm w regeneracji po wysiłkowej. Treningi powodują powstawanie mikrouszkodzeń w mięśniach. Mają one dobroczynny wpływ na budowanie tej tkanki, ale pod warunkiem, że mięśniom zostanie dostarczona odpowiednia ilość białka, czyli składnika o charakterze budulcowym. Ważne, aby były to wysokiej jakości aminokwasy egzogenne – dzięki nim nie tylko następuje szybsza regeneracja uszkodzeń mięśni, ale również wzrasta tempo ich przyrostu, co jest szczególnie ważne przy chęci rzeźbienia odpowiedniego kształtu sylwetki.

Jaki skład mają nasze batony proteinowe?

W naszych produktach zadbaliśmy o to, aby dostarczały one przyjemności z konsumpcji, ale przede wszystkim – doskonałych wartości odżywczych. To aż 24% białek, w tym L-glutamina, L-leucyna, L-walina i L-izoleucyna. Wśród 43% węglowodanów znajduje się niewielka ilość cukrów, a do tego porządna dawka błonnika wspomagającego prawidłowe trawienie i sprzyjającego utrzymaniu sytości. W naszych batonikach znajdują się również niezbędne dawki witaminy B2 i B3 – niezbędnych dla układu nerwowego i mięśniowego, wspomagających regenerację po wysiłkową.

Batony białkowe dają niezwykłą przyjemność z jedzenia – są lekko słodkie, obficie posypane orzechami lub owocami w zależności od rodzaju i mają miękką strukturę.

Dla kogo batony energetyczne i proteinowe?

Batony energetyczne dla sportowców bywają sposobem na zastąpienie jednego z posiłków – na przykład podwieczorka lub drugiego śniadania lub szybką przekąską przed, w trakcie lub po treningu. Dzięki wysokiej gęstości energetycznej zapewniają sytość na długo, a jednocześnie nie mają w sobie zbędnych, niezdrowych składników, które mogłyby być przyczyną obaw o złamanie własnych dietetycznych postanowień.

Polecamy nasze najlepsze batony na rynku osobom, które nie tylko intensywnie trenują siłowo lub wytrzymałościowo. To również doskonały sposób na przekąskę, gdy brakuje czasu na posiłek lub kiedy dopada niewielki głów, a do obiadu jeszcze daleko.

Batony energetyczne dla sportowców – kiedy warto je spożywać?

Zdrowe batony energetyczne warto mieć przy sobie zarówno podczas treningów, jak i zawodów. Sprawdzają się także jako szybka przekąska w dni nietreningowe. W przypadku osób trenujących wytrzymałościowo batony energetyczne dla kolarzy, maratończyków czy pływaków mogą stać się ważnym elementem diety, pozwalającym szybko uzupełnić energię straconą podczas długiego wysiłku i zapobiec „ścianie”, czyli nagłemu opadnięciu z sił.


Dla kulturystów i ćwiczących siłowo najlepszym rozwiązaniem są batony o wysokiej zawartości białka, które pomogą w szybszym budowaniu masy mięśniowej, a spożyte przed treningiem zapewnią mnóstwo siły do dalszych wyzwań.

Dlaczego warto sięgać po nasze produkty?

Sprzedaż produktów wspierających sportowca w osiąganiu kolejnych ważnych celów to dla nas prawdziwa satysfakcja. Opinie klientów na temat naszych produktów to prawdziwy powód do dumy – polecają oni batony energetyczne jako uzupełnienie diety bogatej w białko, co w połączeniu z intensywnymi treningami przekłada się w szybkim czasie na wymierne efekty. Również cena naszych batonów jest zdecydowanie konkurencyjna – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i odważ się sięgać po więcej każdego dnia!