Spalacze tłuszczu, wybierz najlepsze suplementy na trening

FILTRY

Płeć

Cena

Kreatyna Olimp Creatine Xplode Powder 260g
260g
Chela-Mag B6 skurcz Shot Olimp 25ml
25ml
6,99 od 0,00
Od 6,99
Chela-Mag B6 skurcz Shot Olimp 25ml
25ml
6,99 od 0,00
Od 6,99
Ashwagandha 600 Sport Olimp 60kaps.
60KAPS
39,99 od 0,00
Od 39,99
Chela-Mag B6 Forte Olimp 60kaps
60KAPS
39,99 od 0,00
Od 39,99
Vita-min Multiple Sport Olimp Mega Caps 60kaps
60KAPS
Gold-Vit D3+K2 Sport Edition Olimp 60kaps
60KAPS
Gold Omega 3 D3+K2 Sport Edition Olimp 60kaps
60KAPS
Gold Omega 3 D3+K2 Sport Edition Olimp 120kaps
120kaps
Vita-Min One Olimp 60kaps
60KAPS
29,99 od 0,00
Od 29,99
Suplement na stawy Nutrend Flexit Drink 400g
400G
Suplement na stawy Nutrend Flexit Drink 400g
400G
Obejrzałeś/aś 13 z 13 produktów

Witaminy i minerały to cząsteczki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu w stanie zdrowia, ale również do szybszej regeneracji po chorobie lub intensywnym wysiłku fizycznym. Na skutek tego ostatniego dochodzi do zwiększonego wydalania lub wykorzystywania witamin i minerałów na procesy biochemiczne zachodzące w całym ciele, dlatego komplet witamin dla sportowców to dobre wsparcie osób aktywnych nie tylko w dni treningowe!


Jakie witaminy i minerały dla sportowców polecamy?

W naszej ofercie znaleźć można wygodne do zażywania witaminy dla sportowców w różnych postaciach. Charakteryzują się one nie tylko bogatym składem witamin oraz minerałów niezbędnych do utrzymania mięśni i układu nerwowego w doskonałej formie. Nasze produkty wzmocnione ekstraktami z roślin pobudzających do wysiłku, takich jak guarana czy żeń-szeń, oraz kofeiną, przyczyniają się do zwiększenia wytrzymałości organizmu na długotrwały trening, usuwają uczucie zmęczenia i podnoszą wydajność.

Głównymi składnikami bioaktywnymi w naszych suplementach są tauryna, witamina B6 oraz magnez. Wpływają one korzystnie na pracę mięśni, w tym również mięśnia sercowego, a także układu nerwowego. Witaminy i minerały dla sportowców to szczególna kategoria suplementów, na której skorzystają nie tylko osoby zawodowo, ale również amatorsko uprawiające sport, a nawet pracujące fizycznie.

Witaminy na siłownię – co wybrać?

Korzystając z aktywności siłowej, należy brać pod uwagę specyfikę tego rodzaju ćwiczeń, a więc przede wszystkim krótkotrwałe, ale bardzo wyczerpujące dla mięśni epizody z obciążeniem. Tym samym witaminy na siłownię powinny zawierać składniki o działaniu przyspieszającym akcję serca, zwiększającym ciśnienie i przepływ krwi przez mięśnie – guaranę, kofeinę czy żeń-szeń. Witaminy do picia w postaci niewielkich shotów dostępne w naszej ofercie to idealne rozwiązanie przed lub w trakcie treningu siłowego. Pozwalają utrzymać wysoki poziom wydolności fizycznej przez kilka godzin po spożyciu, redukują objawy zmęczenia mięśni i tym samym pozwalają włożyć jeszcze więcej energii w efektywny trening.

Witaminy dla sportowców i nie tylko

Zażywając witaminy dla sportowców w proszku, kapsułkach czy w postaci shotów można w korzystny sposób wspomóc swoją codzienną zdrową dietę. Podczas pracy fizycznej, gdy zachodzi konieczność wspomagania się dodatkową energią w postaci suplementów, shoty energetyczne stają się łatwą do spożycia w każdych warunkach, a do tego korzystniejszą pod względem zdrowotnym alternatywą kawy.

Także w czasie letnich wędrówek po górach czy spacerów po lesie warto mieć przy sobie takie witaminy w łatwej do spożycia postaci. Ich sprzedaż jest dla nas formą wsparcia wszystkich osób, które pragną żyć aktywnie i czuć się świetnie w trakcie i po wysiłku fizycznym, by móc z energią kontynuować swoją piękną, sportową przygodę!

Dlaczego warto wspierać się witaminami dla sportowców?

Osoby, które trenują amatorsko bardzo szybko zauważają pewien dysonans pomiędzy założonymi na dany dzień planami treningowymi, a możliwościami własnego ciała. Prędko pojawiające się zmęczenie lub nawet osłabienie w trakcie biegania, czy mniejsza liczba powtórzeń ćwiczenia siłowego z uwagi na rosnące znużenie mięśni – to codzienność, z którą boryka się każdy, kto zapragnął żyć zdrowiej i częściej trenować. Odpowiednia dieta i regeneracja po wysiłkowa to ważne elementy regularnych ćwiczeń, ale należy pamiętać, że zmuszanie się do ekstremalnych wyzwań pomimo wyraźnego sprzeciwu ze strony mięśni to działanie na własną szkodę. Ciało jest w stanie pokonywać różne przeszkody, takie jak pojawiające się zmęczenie, ale musi dostać odpowiednie wsparcie w postaci składników, które pomogą mu w ciągu kilku minut zwiększyć wydolność.

Systematyczne zaopatrywanie się w witaminy i substancje podnoszące wytrzymałość na wysiłek fizyczny to doskonały sposób na to, aby wreszcie móc zrealizować założony plan i zakończyć trening czując się naprawdę dobrze, czyli pełnym energii. Cena naszych produktów witaminowych dla sportowców oraz osób pracujących fizycznie w połączeniu z ich doskonałym składem i wysoką jakością sprawia, że opinie na ich temat są bardzo pozytywne wśród naszych dotychczasowych klientów. Sprawdź i przekonaj się sam!