Żele energetyczne, zdobądź więcej energii w trakcie treningu

FILTRY

Płeć

Marka

Rozmiar

Cena

W sklepie internetowym Intersport klienci znajdą wysokiej klasy odżywki oraz suplementy dla osób aktywnych. Możemy zaproponować liczne produkty renomowanych marek, w tym czeskiej firmy Nutrend, działającej na rynku od prawie 30 lat. Między innymi, oferujemy żele energetyczne, artykuły dedykowane sportowcom oraz amatorom. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu, a następnie do złożenia zamówienia.


Sprawdzone żele energetyczne dla biegaczy

Klienci zainteresowani zakupem żelu energetycznego mają duży wybór. Posiadamy warianty zawierające w składzie dodatki wszystkich typów substancji odżywczych, które organizm wykorzystuje podczas wysiłku wytrzymałościowego. Polecamy rozwiązania dostarczające energię z opcją wielokrotnego zamykania, znakomite do stosowania na trasach. Mamy żel energetyczny dla biegaczy, przeznaczony dla użytkowników podczas wyczynowego wysiłku sportowego. Sprawdza się jako źródło energii uzupełnianej przed, w trakcie oraz bezpośrednio po wysiłku. Dysponujemy wersjami poszukiwanymi przez ćwiczących z zapotrzebowaniem na szybką energię, jak również artykułami z różnymi źródłami energii. W drugim przypadku organizm posiłkuje się nimi stopniowo, dzięki czemu nie zostaje narażony na zbytnie obciążenie.

Katalog sklepu obejmuje żele dla biegaczy pełne substancji aktywnych, które wzmacniają działanie produktu. Między innymi, zawierają składniki takie jak L-karnityna, opierająca się na energii z tłuszczu, pirogronian kreatyny, który zwiększa potencjał energetyczny dla pracy mięśni, czy ułatwiająca koncentrację tauryna. W żelach znajduje się także BCAA ochraniające mięśnie przy wysiłku oraz MCT, szybkie źródło energii o wysokiej wchłanialności do krwiobiegu.

Wysokiej jakości żele energetyczne dla kolarzy

Asortyment sklepu obejmuje nie tylko żele do biegania. Należą do niego również produkty, którymi wspomagają się zapaleni miłośnicy kolarstwa. Wspomniane artykuły to środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych firm. Żadne z nich nie zawierają niedozwolonych substancji o charakterze dopingowym.

W sieci można natrafić na liczne opinie dotyczące polecanych przez nas żeli energetycznych. Klienci doceniają ich właściwości, idealną konsystencję, a przede wszystkim orzeźwiający smak. Sięgają po nie wielbiciele sportów wytrzymałościowych, takich jak biegi długodystansowe, kolarstwo czy triathlon. Żel energetyczny to niezbędny element na trasie – już jedna tubka wystarczy, aby dostarczyć organizmowi prawdziwy zastrzyk energii. Starannie opracowana receptura potrafi opóźnić odczucia osłabienia o kilkanaście procent, ponadto znacznie poprawia osiągi.

Naturalne żele energetyczne

W odpowiedzi na rosnącą sprzedaż żeli energetycznych postanowiliśmy poszerzyć ofertę o kolejne propozycje dla sportowców wyczynowych. Będziemy sukcesywnie powiększać asortyment, aby spełniać oczekiwania klientów. Zdajemy sobie sprawę, że osoby aktywne fizycznie mają różne potrzeby żywieniowe. Z myślą o tym, aby umożliwić im uzupełnianie zbilansowanej diety o odpowiednią suplementację, wprowadzamy nowe odżywki oraz suplementy. Dodajemy też żele dla kolarzy, biegaczy oraz pasjonatów pozostałych dziedzin sportu, wzbogacone o cenne składniki, które wspomagają możliwości wysiłkowe organizmu. Dzięki temu klienci łatwiej utrzymują ciało w dobrej kondycji, zachowując przy tym pożądaną masę ciała oraz znakomite samopoczucie.

Proponujemy zainteresowanym liczne opcje różniące się m.in. smakiem oraz pojemnością. Cena polecanych żeli jest uzależniona od kilku czynników, w tym od producenta czy wielkości opakowania. Warto śledzić aktualne promocje, ponieważ regularnie przygotowujemy dla klientów atrakcyjne obniżki sprzedawanych towarów.

Gorąco zachęcamy do przejrzenia szczegółowej oferty sklepu internetowego. W razie dodatkowych pytań albo wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Z przyjemnością udzielimy wyjaśnień na temat dostępnych w katalogu żeli, prócz tego doradzimy przy wyborze najlepszych produktów.