Atlasy do ćwiczeń, profesjonalne urządzenia do treningu

FILTRY

Cena

Salon

Białystok
Alfa
Bielsko-Biała
Sfera
Bydgoszcz
Focus
Częstochowa
Galeria Jurajska
Gdańsk
Madison / Salon zamknięty
Galeria Bałtycka
Gdynia
Centrum Riviera
Gliwice 
Factory Gliwice Outlet
Gorzów Wlkp.
Galeria Nova Park
Kalisz
Galeria Amber
Katowice
Silesia
Galeria Katowicka
Kraków
Zakopianka
Galeria Krakowska
Galeria Bronowice
Lublin
Atrium Felicity
Łódź
Manufaktura
Olsztyn
Galeria Warmińska
Dekada
Opole
Solaris Center
Poznań
King Cross Marcelin
Galeria Pestka
Posnania
Avenida
Radom
Galeria Słoneczna
Rzeszów
Millenium Hall
Warszawa
Złote Tarasy
Arkadia
Sadyba Best Mall
Galeria Północna
Galeria Mokotów
Centrum Handlowe Atrium Promenada
Wrocław
Magnolia Park
Zakopane
Wierchy
Zielona Góra
Focus Mall
Obejrzałeś/aś 0 z 0 produktów

Każdy zapalony sportowiec wie czym są atlasy Siłownia to miejsce, w którym tego typu sprzęt stanowi obowiązkowe wyposażenie. Przybywa jednak osób decydujących się na kupno maszyny, aby trenować w warunkach domowych. Dysponując takim urządzeniem na własny użytek, można modelować sylwetkę i usprawnić różne partie ciała (górne i dolne). Konstrukcja atlasu pozwala na ćwiczenie w pozycji siedzącej, a przy obciążeniach zapewnia odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa. W Intersport oferujemy atlasy do ćwiczeń producentów takich jak Bowflex i NordicTrack, dedykowane wymagającym klientom.

Wielofunkcyjny atlas do ćwiczeń w domu

Jeżeli poszukujesz urządzeń do domowej aktywności fizycznej, w tej roli idealnie sprawdzi się atlas Siłownia wyposażona w taki sprzęt umożliwi przeprowadzanie treningów dopasowanych do preferencji sportowca. Zachęcamy do zwrócenia uwagi szczególnie na model magnetyczny marki NordicTrack – Fusion CST. Jego technologia dopuszcza łączenie dwóch rodzajów treningu: wytrzymałościowego (cardio) oraz siłowego. Oznacza to, że ćwicząc, zwiększamy siłę i ogólną wydolność organizmu.

 

Atlasy marki Bowflex gwarantujące wygodę?

W asortymencie sklepu znajdziesz sprzęt firmy Bowflex. Urządzenie Xtreme 2 SE oferuje szeroki wybór programów, a wśród nich także szereg ćwiczeń umożliwiających wykonanie pełnego treningu w zaledwie 20 minut. Maszyna pozwala użytkownikom w łatwy sposób dostosować trudność aktywności, wykorzystując system prętów oporowych. Technologia ta zapewnia optymalne bezpieczeństwo oraz poprawia komfort.

 

Podobnie jak atlas do ćwiczeń w domu marki NordicTrack, również producent HVT daje możliwość łączenia treningów siłowego i cardio. Posiada 6 różnych uchwytów oraz stabilny uchwyt na tablet, dzięki któremu użytkownikowi łatwiej się dostać do darmowej aplikacji z treningami.

 

Jeżeli interesują Cię atlasy Kettler, w sklepie Intersport oferujemy sprzęty równie wysokiej jakości. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą na wszystkie dostępne atlasy do ćwiczeń w domu. W razie wątpliwości z przyjemnością doradzimy wybór najbardziej odpowiadającego Twoim potrzebom.