Sprzęt treningowy, wysokiej jakości sprzęt na siłownię

FILTRY

Płeć

Rozmiar

Cena

Salon

Białystok
Alfa
Bielsko-Biała
Sfera
Bydgoszcz
Focus
Częstochowa
Galeria Jurajska
Gdynia
Centrum Riviera
Gliwice 
Factory Gliwice Outlet
Gorzów Wlkp.
Galeria Nova Park
Kalisz
Galeria Amber
Katowice
Silesia
Galeria Katowicka
Kraków
Zakopianka
Galeria Krakowska
Galeria Bronowice
Lublin
Atrium Felicity
Łódź
Manufaktura
Olsztyn
Galeria Warmińska
Dekada
Opole
Solaris Center
Poznań
King Cross Marcelin
Galeria Pestka
Posnania
Avenida
Radom
Galeria Słoneczna
Rzeszów
Millenium Hall
Warszawa
Złote Tarasy
Arkadia
Galeria Północna
Galeria Mokotów
Wrocław
Magnolia Park
Zakopane
Wierchy
Zielona Góra
Focus Mall
Obciążenie żeliwne 20kg Spokey Sinis 84424
20kg
Talerz Hektor Natural Strength 15kg
15KG
299,99 od 0,00
Od 299,99
Talerz Hektor Natural Strength 1,25kg
1.25kg
29,99 od 0,00
Od 29,99
Obejrzałeś/aś 4 z 4 produktów

Osoby, które wolą ćwiczyć we własnych czterech ścianach, a nie na siłowni, mogą zaopatrzyć się w zestawy do samodzielnych treningów. Jeśli odpowiednio dobierze się akcesoria siłownia domowa nie będzie w niczym odbiegała od profesjonalnej. W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdują się m.in. nowoczesne urządzenia treningowe, sprzęt i akcesoria do sportów walki, bieżnie, orbitreki oraz atlasy do ćwiczeń. Dysponujemy produktami firm takich jak Pro Touch, Wilson, Energetics, Dragon, Aquarius czy Alligator. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem.

Kompleksowe zestawy do ćwiczeń w domu

Przed przystąpieniem do zakupów należy zdecydować, jaki rodzaj sportu chcemy uprawiać w warunkach domowych i na tej podstawie kompletować sprzęt. Jeśli główny cel to dobra kondycja, wystarczy niewielki zestaw do ćwiczeń w domu. Można ograniczyć się do maty, skakanek, wałków do masażu, hantli czy drążków do podciągania. Osoby preferujące treningi kardio bądź metaboliczne mogą kupić własny przyrząd gimnastyczny w domu, np. rower stacjonarny. Posiadamy nowoczesne modele marek ProForm, Nordic Track i Nautilus.

 

Domowe zestawy nierzadko obejmują ławki treningowe. Polecamy Państwu wielofunkcyjną ławkę Bowflex 5.1S z 6-stopniowym zakresem regulacji. Stalowa konstrukcja i wytrzymała tapicerka zapewniają trwałość i stabilność podczas wysiłku fizycznego. Ławkę wyposażono w blokadę nóg, dzięki której można trenować na niej mięśnie brzucha.

 

Nowoczesne przyrządy gimnastyczne w domu

Zróżnicowanie przyrządów do domowej gimnastyki umożliwia wykonywanie ćwiczeń na wszystkie partie ciała. Zależnie od tego, które obszary chcemy wymodelować, przydadzą się gumy oporowe, wałek czy półpiłka do ćwiczeń, określana też jako trener równowagi lub platforma do balansowania. Akcesorium to służy do wykonywania treningów polegających na symulowaniu ruchów z różnych dziedzin sportu oraz doskonalenia koordynacji.

 

Popularnością wśród klientów cieszy się ściskacz do rąk Spokey dostępny w trzech wariantach twardości. Jako przyrządy gimnastyczne w domu sprawdzają się także wzmacniacze nadgarstka i ścisku dłoni Everlast, regulowane przy użyciu pokrętła.

 

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem sklepu Intersport. Dostępne na stronie półpiłki do ćwiczeń, maty czy ławki to zaledwie ułamek naszej bogatej oferty. Zapraszamy!