Nie wszyscy lubią treningi na siłowni. Ci, którzy wolą ćwiczyć intensywnie, ale w samotności, urządzają w domu strefę fitness, wstawiając do niej m.in. orbitreki. W ofercie naszego sklepu znajdziesz rowery eliptyczne od renomowanych producentów. Proponujemy urządzenia sprawdzonych marek, w tym Bowflex, ProForm i Nautilus. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

 

Orbitrek pozwalający na wszechstronny trening

Już ćwiczenia na orbitreku z niskim stopniem oporu pozwolą nam osiągnąć założone cele oraz szybko zbudować formę. Urządzenie sprawdzi się szczególnie, jeżeli zależy nam na skutecznej poprawie kondycji i dotlenieniu organizmu. Orbitrek elektromagnetyczny lub magnetyczny umożliwia spalanie kalorii podczas wykonywania innych czynności, np. podczas oglądania serialu lub czytania książki. Co istotne, aktywność na urządzeniu daje takie same efekty jak jogging, jednocześnie nie obciążając stawów. Dzięki wygodnym panelom oraz wyświetlaczom LCD, użytkownik w łatwy sposób decyduje o tym, jak mocno się wysila, ustawiając parametry manualnie lub wybierając jeden z dostępnych programów.

 

Jedną z naszych propozycji jest orbitrek magnetyczny firmy ProForm. Dysponujemy kilkoma modelami, w tym 225 CSE, wyposażonym w 12 gotowych programów treningowych z dwunastostopniowym oporem magnetycznym działającym w systemie Digital SMR™. W jego uchwytach wbudowano czujniki tętna EKG Grip Pulse. Sprzęt posiada też funkcję iFit® Bluetooth Smart (BLE) z opcją automatycznego śledzenia postępów.

 

Szeroka oferta na rowery stacjonarne w sklepie Intersport

Klienci chcący kupić wielofunkcyjne urządzenie do domu często pytają o warianty Endurance 320 E oraz Endurance 420 E tej samej marki. Zarówno pierwszy, jak i drugi orbitrek przednionapędowy zapewnia szeroki wybór programów treningowych. Pierwsza wersja posiada 16 trybów, z kolei druga maszyna pozwala na ćwiczenia nawet w dwudziestu różnych ustawieniach. To wytrzymałe i solidne propozycje do domowych siłowni.

 

Orbitrek do ćwiczeń dla wymagających

Osoby zastanawiające się, jaki orbitrek do domu kupić, aby sprawdził się do kompleksowych ćwiczeń, mogą rozważyć kupno Lateral Trainer LX3i Bowflex. To model ze stepperem typu 2w1, który obsługuje 7 programów na ośmiu poziomach oporu. Wyposażono go m.in. w specjalny tryb interwałowy X-Mode, pozwalający na przeprowadzenie pełnego treningu w 16 minut. Sprzęt ten zapewnia użytkownikom szansę spalenia do 39% więcej kalorii niż na klasycznym urządzeniu tego rodzaju.

 

Chcąc kupić orbitrek magnetyczny, warto wziąć pod uwagę opinie użytkowników. Popularnością wśród klientów cieszy się szczególnie model Nautilus E626 do użytku domowego. Wyróżnia się dwudziestoma dziewięcioma zróżnicowanymi programami, dwudziestoma pięcioma poziomami oporu i dziesięciostopniową regulacją nachylenia rampy. Maszyna ta stanowi dowód na to, że domowe cardio nie musi być monotonne.

 

W sklepie Intersport oferujemy wysokiej jakości orbitreki do ćwiczeń najlepszych producentów. Zachęcamy do poznania naszych produktów i wybrania tego, który zmieni codzienną aktywność w przyjemny rytuał.