Wielofunkcyjna ławeczka do ćwiczeń sposobem na kompleksowy trening

Dbanie o własną kondycję fizyczną, a tym samym zdrowie oraz dobre samopoczucie, wcale nie musi odbywać się w klubie fitness. Domowa siłownia to równie dobry pomysł na aktywność każdego dnia. Z naszej oferty wybierzesz wysokiej klasy sprzęt do ćwiczeń we własnych czterech ścianach – oferujemy nowoczesne ławeczki do brzuszków gwarantujące solidne podparcie. Sprzęt odznacza się kilkustopniowym zakresem regulacji, dzięki czemu możliwe jest realizowanie ćwiczeń ze swojego planu treningowego. Poszczególne poziomy nachylenia wpłyną na komfort oraz intensywność wykonywanych pozycji, umożliwiając przeprowadzenie kompleksowego, profesjonalnego treningu. Do aktywności wykorzystać można siłę własnego ciała lub z dodatkowymi obciążeniami, takimi jak hantle czy kettle. Może posłużyć również jako ławeczka do sztangi, znosząc całkowite obciążenie nawet do 272 kg.

Bezpieczna konstrukcja ławeczki do ćwiczeń zapewni maksymalną stabilność podczas treningu. Każdy element ławeczki do sztangi został wykonany z mocnych, odpornych na odkształcenia materiałów, by zapewnić najwyższy komfort podczas wysiłku. Poziomujące, antypoślizgowe nóżki oraz wygodne siedzisko pomogą uzyskać optymalną pozycję ciała, utrzymać równowagę, a tym samym skupić się na dokładności wykonywanych ćwiczeń.

 

Ławki treningowe – jakie ćwiczenia można wykonywać za ich pomocą?

Solidne tworzywa, z jakich powstają nasze ławki oraz wytrzymałe pokrycie o optymalnej twardości sprawiają, że sprzęt może posłużyć zarówno jako klasyczna ławeczka do brzuszków , jak i przyrząd do wykonywania bardziej skomplikowanych ćwiczeń - podnoszenia sztangi czy ciężarków. Ze względu na kompaktową formę, ławka treningowa nie zajmuje dużo miejsca – rozłożysz ją praktycznie w dowolnym pomieszczeniu. W razie potrzeby można ją złożyć i przetransportować za pomocą kółek.

 

Jeżeli pragniesz zakupić sprzęt do ćwiczeń, umożliwiający kompleksową realizację planu treningowego, w ofercie Intersport znajdziesz ławeczki nieodbiegające jakością od profesjonalnych urządzeń na siłowni. Szczególnym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się produkt marki Bowflex. Możliwość dopasowania nachylenia pozwala na różne formy aktywności. Model ustawiony na płasko wygląda jak klasyczna ławeczka do ćwiczeń brzuszków. Trening można urozmaicić dzięki łatwej zmianie poziomów. Ważnym atutem okazują się także miękkie, piankowe blokady na nogi, ułatwiające wykonywanie tego rodzaju czynności. Ze względu na kompaktową formę, przyrząd nie zajmuje dużo miejsca – da się go rozłożyć niemal w dowolnym pomieszczeniu. W razie potrzeby wykonywania ćwiczeń w innym pokoju, urządzenie łatwo się transportuje dzięki wbudowanym kółkom. Regulowane siedzisko oraz intuicyjna, prosta obsługa pozwalają na użytkowanie osobom o różnych predyspozycjach, bez względu na płeć czy doświadczenie.

 

Zachęcamy do składania zamówień na wytrzymałe oraz funkcjonalne ławeczki z oferty Intersport.