Bieżnie do biegania, najwyższej jakości bieżnie automatyczne

FILTRY

 

Bieżnia do ćwiczeń - atrakcyjny trening bez wychodzenia z domu

Nowoczesna bieżnia domowa pozwala na przeprowadzenie efektywnego treningu nawet wtedy, gdy za oknem panują złe warunki atmosferyczne. Do rozstawienia maszyny do biegania wystarczy trochę wolnej przestrzeni oraz źródło energii. Wysiłek cardio stanowi doskonałe uzupełnienie dla ćwiczeń siłowych. To również sposób na polepszenie kondycji oraz utrzymanie ciała w dobrej formie przez cały rok. Kupno bieżni ułatwi realizację planów treningowych i pomoże szybciej osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Dzięki niej uda się spalić zbędne kalorie, poprawić wytrzymałość, a tym samym każdego dnia zadbać o zdrowie oraz dobre samopoczucie.

Bieżnie domowe - po pierwsze bezpieczeństwo

W trakcie biegania niezwykle ważna jest odpowiednia nawierzchnia. Rodzaj podłoża wpływa na krok, odbicie oraz zdolność do rozwijania prędkości. Fani joggingu przed przystąpieniem do ćwiczeń powinni zaopatrzyć się w obuwie przeznaczone do tego sportu, jednak w przypadku treningów w domu, należy zwrócić uwagę także na określone parametry bieżni.

 

Przede wszystkim, bieżnia do domu musi cechować się optymalną amortyzacją, minimalizującą ryzyko negatywnego wpływu na stawy i kręgosłup. Innowacyjne systemy ograniczające wstrząsy pozwalają zadbać w szczególności o kolana użytkownika, będące często narażone na kontuzje. Nasz asortyment obejmuje różnorodne bieżnie treningowe znanych marek, gwarantujące odpowiednią ochronę przed urazami. Wśród dostępnych urządzeń warto wyróżnić model Incline Trainer X22i firmy NordicTrack, w którym zastosowano najnowszą technologię ReFlex™ Cushioning zapewniającą użytkownikowi właściwe wybicie oraz dynamikę.

 

Nie mniejszą rolę odgrywają wymiary pasa bieżni. Parametr ten ma znaczenie ze względu różną długość kroku stawianego podczas wysiłku. W przypadku marszu jest on zdecydowanie krótszy, a wraz ze wzrostem prędkości powiększa się. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz przygodę z joggingiem, czy masz już za sobą pierwsze sukcesy, wybierz wariant Nautilius T626 z powierzchnią 152,4 x 50,8 cm. To model pozwalający na dostosowanie treningu do indywidualnego tempa użytkownika.

 

Komfortowy trening umożliwiają również miękkie, wbudowane poręcze, ułatwiające wejście na maszynę oraz zachowanie odpowiedniej pozycji. W ofercie sklepu internetowego Intersport prezentujemy bieżnie mechaniczne z dodatkowym systemem kilkustrefowej wentylacji dla maksymalnej wygody, a także ochrony ćwiczącego.

 

Bieżnie do domu gwarantujące maksymalny komfort

Chcąc zapewnić użytkownikowi skuteczny, ale i spokojny trening, wiele marek dba, by ich urządzenia nie generowały zbędnego hałasu. Choć całkowite pozbycie się wydawanych przez maszynę dźwięków jest niemożliwe, cicha bieżnia w domu stanowi wygodne rozwiązanie, dzięki któremu podczas wysiłku możesz oglądać mecz lub ulubiony serial. Sprzęty z minimalizacją głośności oferowane w Intersport to gwarancja posiadania wysokiej klasy sprzętu, nieutrudniającego codziennego funkcjonowania sąsiadom czy pozostałym mieszkańcom.

 

Funkcjonalna bieżnia treningowa

Nasze bieżnie elektryczne to urządzenia łatwe w obsłudze oraz pomocne w treningach dzięki intuicyjnym, elektronicznym panelom, a także możliwością wyboru różnych trybów. Maszyny pozwalają dopasować intensywność ćwiczeń do aktualnego planu treningowego oraz możliwości biegacza. Na bieżąco monitorują przebyty dystans, prędkość, czas, puls czy ilość spalonych kalorii. Wśród ciekawych funkcji warto także wymienić dedykowane aplikacje, dzięki którym użytkownicy mogą zmierzyć się ze sobą, a także opcję joggingu w trybie wirtualnej rzeczywistości.

 

W ofercie znalazły się także bieżnie do biegania ProForm z innowacyjnymi funkcjami, takimi jak regulacja kąta nachylenia, dziennik aktywności czy program iFit® zaprojektowany przez certyfikowanych trenerów. Wyposażona w takie mechanizmy maszyna urozmaici codzienny wysiłek i ułatwi przygotowanie do ekstremalnych wypraw. Wygodne półki na akcesoria, głośniki, porty USB, składanie za pomocą kilku prostych przycisków oraz kółka transportowe usprawnią użytkowanie i pozwolą na maksymalną radość z treningu.

 

Profesjonalna bieżnia sportowa w Twoim zasięgu

Wybór produktów z asortymentu sklepu Intersport gwarantuje satysfakcję oraz bezawaryjne korzystanie ze sprzętu przez wiele lat. Pragnąc spełnić wszelkie oczekiwania klientów, nasza oferta obejmuje wyłącznie najlepsze bieżnie do domu od sprawdzonych producentów, takich jak Nordic Track, ProForm oraz Nautilius, zapewniające trenującym maksimum komfortu. Maszyny dostępne są w korzystniej cenie, przy czym każda prezentowana, nawet tania bieżnia do domu, wiąże się z wysoką jakością. Zapraszamy do poznania pełnej oferty na funkcjonalne bieżnie elektryczne.