Buty piłkarskie korki turfy męskie

Nowości
Buty piłkarskie turfy męskie Nike Mercurial Superfly 9 Academy TF DJ5629
42 42.5 43 44 44.5 45
Buty piłkarskie męskie Nike Tiempo Legend 9 Club TF DA1193
38 38.5 39 40 40.5 41 42 4US 4.5US 5US
Outlet
Buty piłkarskie turfy męskie adidas Predator Edge.4 TF GV8526
44 44.6 45.3 46 46.6
Outlet
Buty męskie piłkarskie turfy Pro Touch Classic III 415718
44 45 46

Turfy męskie do gry na orliku

Buty turfy przeznaczone są do gry na sztucznej murawie lub boisku. Krótkie, gumowe wypustki, umiejscowione gęściej niż w przypadku tradycyjnych korków, umożliwiają lepszą przyczepność do podłoża. Dobrze dopasowane do nawierzchni modele sportowe uchronią przed kontuzją i poprawią precyzję manewrów.


W naszej ofercie znajdują się turfy męskie w rozmiarach od 38.5 do 48.6. Każdy piłkarz znajdzie tu obuwie odpowiednie dla siebie. W prawidłowym dopasowaniu do stopy pomoże asymetryczne wiązanie i wyprofilowany kształt cholewki wielu par dostępnych w ofercie Intersport. Wykonane z syntetycznej skóry i materiałów teksturowanych przepuszczających powietrze, zapewniają maksimum komfortu i sto procent skuteczności na boisku.


Oferujemy turfy męskie w żywych kolorach i wzorach. Choć wygląd to nie wszystko, wiemy, że dobrze czasem wyróżnić się na boisku. U nas jakość idzie w parze z dobrym stylem. Wybór dobrych turf przestaje stanowić uciążliwy problem. Oferujemy jedynie sprawdzone modele takich producentów, jak Adidas i Nike. Dzięki temu mamy pewność, że spełnią oczekiwania każdego piłkarza.


Buty piłkarskie turfy dla mężczyzn

Turfy z wysoką cholewką ochronią kostki podczas wykonywania podań, przyjęć, a także w trakcie mocniejszych kopnięć. To również zminimalizowana szansa na wystąpienie kontuzji. Wielu piłkarzy ceni sobie jednak warianty z niską cholewką, ze względu na lepsze czucie piłki. Niezależnie od preferencji, w sklepie Intersport oferujemy przetestowane turfy flagowych producentów.


Nasze buty turfy zostały opracowane z wykorzystaniem najnowszych technologii. Niektóre propozycje wyposażono w rozwiązania umożliwiające lepsze czucie piłki, takie jak nadruki 3D w strefie uderzenia, czy też technologie poprawiające ułożenie stopy w bucie. Dzięki temu buty to nie tylko ochrona stóp i stawów przed kontuzją. Dobre turfy to także narzędzie, które pomaga osiągać sukcesy na boisku.


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą butów piłkarskich do gry na sztucznej murawie.