Buty Piłkarskie a Sztuczna nawierzchnia. Znajdź buty na murawę! Piłka nożna warta jest tego, aby nosić najlepsze obuwie INTERSPORT. Światowe trendy – niskie ceny. Sprawdź!

Buty piłkarskie - to od nich zależy jakość gry!

Turfy, to idealne buty na sztuczną murawę – są też znane jako śniegówki. Te buty piłkarskie zawdzięczają swoją nazwę nawierzchni na jakiej się je stosuje - to obuwie na sztuczna murawe. Zakładano je wtedy, gdy boiska były twarde, zmrożone i śliskie, gdyż nie znano dawniej boisk ze sztuczną murawą.

turfy nike

Turfy to buty na sztuczną murawę dla dzieci, jak i dla dorosłych. Buty na sztuczną murawę adidas tego typu mają na podeszwie umieszczone małe koreczki w liczbie kilkudziesięciu. Korki te są niższe i gęściej rozmieszczone na podeszwie, niż to ma miejsce w lankach.

Buty nike na sztuczną trawę – turfy co to?

Jeśli więc poszukujemy buty na murawe sztuczna i wpisujemy w wyszukiwarce „buty sztuczna murawa”, w pierwszej kolejności powinny się nam wyświetlić właśnie turfy, zamiast lanek. Są to idealne buty do gry na takiej nawierzchni. Wybierając takie buty na sztuczną trawę, możemy liczyć w nich na doskonałą przyczepność i stabilność. Bez trudu więc będziemy mogli wykonywać różne triki z piłką, mając ją cały czas blisko buta.

Ostatnią opcją, którą można rozważyć, jeśli planujemy grać na sztucznej trawie, jest wybór halówek. Jednak to obuwie nie jest idealnie przystosowane do tego, by grać w nim na takiej nawierzchni. Buty na sztuczną trawę adidas to, gdybyśmy mieli zrobić ranking, przede wszystkim turfy, później lanki, a „od biedy” także halówki.

Buty do piłki nożnej na sztuczną nawierzchnię - buty turfy

Kolejny mecz rozgrywacie na sztucznej nawierzchni? Zastanawiasz się jakie buty wybrać na tę okazję? Najlepiej sprawdzą się buty turfy na orlik. Znajdzie wiele marek, które produkują te buty są np. turfy nike, turfy adidas, turfy nike mercurial. Oprócz standardowych butów niskich produkowane są buty z dodatkowych usztywnieniem kostki turfy nike ze skarpetą, ale też turfy adidas ze skarpetą. Turfy ze skarpetą dobrze wyglądają, ale też za zadanie mają utrzymać Twoją stopę w bardziej stabilnej pozycji.

turfy

Buty turfy dla dzieci są szczególnie polecane wszystkim zaczynającym grać w piłkę. Turfy dla dzieci, dzięki rowkom w podeszwie pozwolą oswoić się maluchom ze sztuczną nawierzchnią i pomogą, utrzymać na nogach. Jeśli Twoje dziecko rozpoczyna swoje treningi w pomieszczeniach zamkniętych polecamy turfy na hale. Żeby nie ciągnąć Twojego dziecka do sklepu i przymierzać kilka par butów wyszukaj buty turfy allegro.

Adidas turfy czy nike turfy będą na pewno dobrze wyglądać, ale też posłużą ci na wiele meczy. Buty piłkarskie turfy szczególnie nadają się kiedy grasz w piłkę rekreacyjnie, ale też kiedy masz możliwość gry profesjonalnie. Jeśli lubisz wyglądać dobrze polecamy nike tiempo turf mają świetne kolory i na pewno dobrze będziesz się w nich czuł. Dobrze na nodze wyglądają też nike mercurial turfy. Jego odpowiedniki znajdziesz też do gry na murawie - korki i jako halówki, ale na hali możesz używać też turfy buty.

W większości sklepów online, ale i sklepów stacjonarnych znajdziesz buty turfy nike i buty turfy adidas. Są to jedne z najpopularniejszych marek tych butów. Wystarczą one do gry nawet profesjonalistą. Buty nike turfy i buty adidas turfy kupisz w przystępnych cenach i nie będziesz miał problemu by je znaleźć.Buty na sztuczną trawę – które wybrać?

Zaczynamy coraz bardziej doceniać aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Nie można się więc dziwić, że boiska piłkarskie są często zajęte przez osoby w różnym wieku, które starają się rozwijać swoją pasję. Jednak by było to możliwe,koniecznie trzeba wyposażyć się w odpowiedni strój, w tym w specjalne buty na murawę. Musimy pamiętać, że dobrze dobrane buty piłkarskie na sztuczną murawę pozwolą nam uniknąć kontuzji, a także zapewnią nam właściwą przyczepność na takiej nawierzchni.

buty piłkarskie

Zazwyczaj, kiedy chcemy kupić buty piłkarskie na sztuczną trawę, w pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę materiał, z jakiego są one wykonane. Poza tym uważamy, że buty piłkarskie na sztuczną nawierzchnię muszą mieć odpowiedni rozmiar. Nie jest to dalekie od prawdy i oba te aspekty powinniśmy mieć na względzie. Niemniej jednak zanim wpiszemy w wyszukiwarce frazę „buty piłkarskie na sztuczną trawę sklep”, powinniśmy wiedzieć, jakie konkretne buty pilkarskie na sztuczna nawierzchnie wybrać pod względem podeszwy.

Chcąc odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie buty piłkarskie na sztuczną trawę, musimy pamiętać o tym, że gra się w piłkę nożną na różnych nawierzchniach. Jedną z nich jest sztuczna trawa, na jakiej gramy najczęściej przez co najmniej pół roku. Zanim zdecydujemy się na zakup, musimy wiedzieć, że sztuczna trawa jest twardsza od naturalnej murawy. Z tego powodu możemy od razu odrzucić takie buty na murawie, jak korki. Buty tego typu nie nadają się do gry na sztucznej nawierzchni – szybko by się zniszczyły, a wraz z nimi także powierzchnia boiska.

Jakie buty na sztuczna murawe?

Zatem na sztuczną murawę możemy zdecydować się na tak zwane lanki. Jest to wskazane obuwie piłkarskie na sztuczną trawę. Czym się charakteryzuje? Takie buty piłkarskie adidas na sztuczną trawę należą do klasycznego rodzaju obuwia, które ma plastikową podeszwę. Na podeszwie zaś znajdują się plastikowe lub gumowe kołki. Jednak czy aby na pewno jest to odpowiedź na nasze pytanie: „jakie buty piłkarskie na sztuczną trawę?”.

buty do piłki nożnej

Lanki doskonale sprawdzają się na konkretnych nawierzchniach. Mianowicie na takich, które są niezwykle twarde i ubite. Szczególnie warto sięgnąć po takie buty na sztuczna trawe adidas, jeśli wiemy, że boisko jest całkowicie suche. Jeśli chodzi o wygląd kołków, to mogą one być albo okrągłe, albo przybierać kształt płytek. Każdy producent sam ustala wygląd takich elementów butów na sztuczną murawę. Ze względu na to, że kołki nie są zbyt wysokie, bardzo dobrze się biega się w lankach po suchym boisku.

Lanki są również wskazane do gry na sztucznej murawie, jeśli tylko jej włosie ma kilka centymetrów wysokości. Murawa tego typu powinna być też wysypana granulatem, by w takich butach na sztuczną murawę mogło się dobrze biegać i kopać piłkę.