Dla planujących okazjonalną jazdę na lodowisku najlepszym rozwiązaniem będą łyżwy rekreacyjne. Dzięki swojej uniwersalności służą zarówno mężczyznom, jak i kobietom w każdym wieku. Sprawdzą się u osób, które nie planują wyczerpujących treningów, lecz chcą odprężyć się rekreacyjną jazdą na lodzie.

Stabilny i wygodny sprzęt do łyżwiarstwa rekreacyjnego

Przed rozpoczęciem nauki wielu klientów zastanawia się nad wyborem odpowiedniego modelu. Zainwestować pieniądze w markowe łyżwy rekreacyjne, czy nie ryzykować, nie mając gwarancji, że ta forma aktywności przypadnie nam do gustu? A może skorzystać z usług wypożyczalni i przetestować sprzęt? Przed podjęciem decyzji warto wiedzieć, jak istotną rolę odgrywa dopasowanie buta do kształtu stopy. Łatwo się o tym przekonać, zakładając model K2 F.I.T. Ice, który dzięki zastosowanej technologii Softboot daje wrażenie drugiej skóry. Specjalnie zaprojektowana cholewka zapewnia idealne wsparcie również dla drobnych kobiecych kostek – upewni się w tym każda użytkowniczka damskich łyżew K2 Alexis Speed Ice.

 

Umiejętnie dobrane łyżwy rekreacyjne nie obciążają nogi i są stabilne. Damskie łyżwy Powerblade 25W, zapewniają wygodę w czasie jazdy dzięki wkładkom z gęstą pianką umieszczonym w półmiękkich butach.

 

Łyżwy rekreacyjne męskim okiem

Bez względu na to, czy będziemy jeździć na lodowisku, jeziorze czy stawie, istotna jest ochrona przed chłodem. Nasze produkty podtrzymują ciepło wewnątrz buta, co pozwala spędzić na tafli długie godziny. Do całodziennej jazdy nadadzą się męskie łyżwy Pheonix M 2.0 marki TECNOPro. Mają syntetyczną ocieplinę 3M ™ Thinsulate ™, która utrzymuje optymalną temperaturę stopy, zapewniając właściwe odprowadzanie wilgoci.

 

Dla wprawionych na lodowisku liczy się dynamiczność zwrotów. Decydując się na łyżwy rekreacyjne, wybierają nie tylko lekkie, lecz także stabilne i dobrze trzymające stopę. Takie są m.in. męskie modele Tecno Pro Phoenix M 1.0, gwarantujące dużą zręczność oraz odpowiedni poziom ciepła w bucie za sprawą specjalnej ociepliny.

 

Nasze łyżwy rekreacyjne spełnią oczekiwania początkujących i bardziej zaawansowanych łyżwiarzy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.